برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


نمایشگاه ایران پلاست به جای شهریور در آبان برگزار خواهد شد

اخبار مدیرانعمومینمایشگاه ایران پلاست به جای شهریور در آبان برگزار خواهد شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

نمایشگاه ایران پلاست به جای شهریور در آبان برگزار خواهد شد

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت پلاستیک ایران ۱۴ تا ۱۷ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

شمس اله جشنی مدیر هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به ستادخبری این نمایشگاه گفت: به علت برگزاری اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد و در اختیار قرار دادن فضای نمایشگاه بین المللی تهران به این رویداد مهم، همه نمایشگاه‌های نیمه اول شهریورماه لغو شده است. به همین دلیل نمایشگاه امسال در آبان ماه برگزار خواهد شد. پیش‌تر قرار بود که این نمایشگاه در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ شهریورماه برگزار شود.

به نقل از ستادخبری ایران پلاست هشتم، رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: در مرحله اول ثبت نام و جانمایی، حدود۲۰ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی از سوی شرکت‌های داخلی و ۴ هزارمترمربع از سوی شرکت‌های خارجی تقاضا شده است. مرحله دوم ثبت نام پس از بررسی و جمع بندی توسط شورای سیاستگذاری نمایشگاه، از حدود اواسط شهریورماه آغاز می‌شود.

در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست۲۰۱۲، فعالان صنعت پلاستیک در پنج گروه، مواداولیه، ماشین الات و تجهیزات پلیمری، محصولات ساخته شده و نیمه ساخته، خدمات فنی و مهندسی وکامپوزیت‌های پلیمری حضور خواهند داشت.

اطلاعات هشتمین نمایشگاه ایران پلاست در تقویم مدیران پایگاه اطلاع رسانی صنعت قرار دارد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام