مجتمع فنی تهران میرداماد

تسهیلات وزارت صنعت،معدن و تجارت برای اصناف

اخبار مدیرانعمومیتسهیلات وزارت صنعت،معدن و تجارت برای اصناف

دوره دیجیتال مارکتینگ

تسهیلات وزارت صنعت،معدن و تجارت برای اصناف

وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که 250 میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات بسته حمایتی اصناف در روزهای آخر سال 90 به حساب بانک ملی واریز شده و به زودی ارایه تسهیلات به واحدهای صنفی آغاز خواهد شد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص ارایه تسهیلات بسته حمایتی فاز اول اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت:

بر اساس توافقات به عمل آمده فی‌مابین مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران با کارگروه طرح تحول اقتصادی مقرر شده است که 2500 میلیارد ریال تسهیلات حمایت از اصناف از محل منابع بانک ملی، مشروط به پرداخت یارانه سود تسهیلات از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، به اصناف تولیدی انرژی بر پرداخت گردد.

همچنین مبلغ 250 میلیارد ریال یارانه سود تسهیلات در آخرین روزهای کاری سال 1390 به حساب بانک ملی ایران واریز شده است.

در حال حاضر این مرکز در حال مناسب‌سازی سامانه مدیریت فرایند، متعلق به ستاد تحول صنایع جهت ثبت جزئیات تقاضای اصناف تولیدی مشمول دریافت تسهیلات، شامل اطلاعاتی از قبیل میزان تسهیلات مورد نیاز و محل مصرف است و پیش‌بینی می‌شود از اواسط اردیبهشت‌ماه و پس از ارائه آموزش‌های لازم به کاربران استانی، فرایند پرداخت تسهیلات در سراسر کشور آغاز شود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام