تسهیلات وزارت صنعت،معدن و تجارت برای اصناف

اخبار مدیرانعمومیتسهیلات وزارت صنعت،معدن و تجارت برای اصناف

دوره دیجیتال مارکتینگ

تسهیلات وزارت صنعت،معدن و تجارت برای اصناف

وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که 250 میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات بسته حمایتی اصناف در روزهای آخر سال 90 به حساب بانک ملی واریز شده و به زودی ارایه تسهیلات به واحدهای صنفی آغاز خواهد شد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص ارایه تسهیلات بسته حمایتی فاز اول اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت:

بر اساس توافقات به عمل آمده فی‌مابین مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران با کارگروه طرح تحول اقتصادی مقرر شده است که 2500 میلیارد ریال تسهیلات حمایت از اصناف از محل منابع بانک ملی، مشروط به پرداخت یارانه سود تسهیلات از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، به اصناف تولیدی انرژی بر پرداخت گردد.

همچنین مبلغ 250 میلیارد ریال یارانه سود تسهیلات در آخرین روزهای کاری سال 1390 به حساب بانک ملی ایران واریز شده است.

در حال حاضر این مرکز در حال مناسب‌سازی سامانه مدیریت فرایند، متعلق به ستاد تحول صنایع جهت ثبت جزئیات تقاضای اصناف تولیدی مشمول دریافت تسهیلات، شامل اطلاعاتی از قبیل میزان تسهیلات مورد نیاز و محل مصرف است و پیش‌بینی می‌شود از اواسط اردیبهشت‌ماه و پس از ارائه آموزش‌های لازم به کاربران استانی، فرایند پرداخت تسهیلات در سراسر کشور آغاز شود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام