برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال تولید ملی

اخبار مدیرانعمومیبرنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال تولید ملی

دوره دیجیتال مارکتینگ

برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال تولید ملی

معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تنظیم محورهای هشت گانه در راستای تدوین سند ملی حمایت از تولید ملی با هدف تحقق شعار امسال خبر داد.

محسن صالحی نیا با اشاره به برگزاری کارگروه حمایت از تولید، افزود: براین اساس مقرر شد تا همه دستگاه‌های اجرایی سیاست‌ها و برنامه‌های حمایت از تولید خود را که قرار است جمع بندی آن به عنوان یک سند ملی منتشر گردد، ارائه کنند تا پس از تدوین نهایی، مسیر مشخص در راستای تحقق حمایت از تولید ملی تعیین شود.

وی ادامه داد: در این رابطه وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز برنامه‌های حضور خود را در قالب هشت محور پیشنهادی مطرح کرد تا پس از بررسی‌ها و تعاملات لازم میان اعضاء کارگروه به تصویب برسد.

به گفته صالحی نیا، ‌ مدیریت واردات، توسعه صادرات، نقدینگی و رفع مشکل واحد‌ها، سرمایه گذاری، بهره وری، توسعه بازار داخلی، ‌ فرهنگ سازی با تاکید بر مصرف تولیدات داخلی و ‌ بهبود فضای کسب و کار، هشت سیاست و برنامه راهبردی کارگروه حمایت از تولید وزارت صنعت، ‌معدن و تجارت در راستای تدوین این سند ملی خواهد بود.

وی با تاکید این مطلب که برای هر کدام از این موضوعات راهکارهای اجرایی و ساختارهای معینی تدوین شده است افزود: نقشه راه و برنامه دقیقی برای رسیدن به اهداف پیش بینی ‌شده که امیدواریم هر چه زود‌تر اجرایی شود.

معاون وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت همچنین تصریح کرد: بر این اساس‌ شش کمیته پیشنهادی نیز کار خود در طی این مدت آغاز و برنامه و سیاست‌های اجرایی را جهت تصویب نهایی پیشنهاد خواهند کرد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #1 توفيقي ۱۳۹۱-۰۲-۰۲ ۰۰:۳۶
برنامه بلند مدت توليد و اشتغال چيزی فراتر از احكام دستوری سالانه ميباشد. اين موضوع كه توليد ملی ميبايست مورد حمايت قرار گيرد بر كسي پوشيده نيست ولی يك سرمايه گذار در بخش صنعت و معدن و تجارت و كشاورزی ميبايست شماي بلند مدتی از عملكرد خود در فضاي كسب و كار كشور داشته باشد كه اين شفافيت با تغيرات مكرر در مديران سطر و ستادی كشور و دخيل كردن سليقه شخصي غير كارشناسي ايشان و عدم ثبات در سياست خارجي و نبودن برنامه مدون دراز مدت از حمايت مزيت نسبي و مطلق از بين رفته و هميشه با شك و ترديد همراه است.
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام