برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


صنعت چرم مورد حمایت صنایع کوچک قرار می گیرد

اخبار مدیرانعمومیصنعت چرم مورد حمایت صنایع کوچک قرار می گیرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

صنعت چرم مورد حمایت صنایع کوچک قرار می گیرد

صنعت چرممدیر عامل سازمان صنایع کوچک وشهرک‌های صنعتی ایران گفت: صنعت چرم مورد حمایت صنایع کوچک قرار خواهد گرفت تا مشوق‌های صنایع کوچک شامل حال صنعتگران این صنعت شود.

فخراله مولایی افزود: صنعت چرم یکی از صنایع مهم به شمار می‌رود و با توجه به گستردگی و اهمیت این صنعت، حمایت از آن را در برنامه‌های قطعی صنایع کوچک قرار خواهد گرفت.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: اگر پتانسیل‌های موجود در این صنعت در مسیر صحیح خود قرار گیرد، به طور قطع بازده بسیار مثبتی به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت نقدینگی و آموزش در صنعت چرم گفت: در حال بررسی مشکلات مالیاتی صنایع چرم نیز هستیم و امیدواریم بتوانیم به زودی در این مبحث نیز گام‌های مثبتی به نفع صنعتگران برداریم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران نیز بیان داشت: باید مشکلات و موانع صنایع چرم از زبان خود صنعتگران این صنعت بیان شود و مباحث به مسایل جزیی اختصاص پیدا نکند.

«شاهین حیدری» تصریح کرد: باید پیشنهادات بیشتری برای رونق یافتن این صنعت ارائه شود و کارگروه‌ها نیز باید رایزنی‌ها را برای حل مشکلات انجام دهند تا بتوان از مدیران و کار‌شناسان و صاحبان صنعت چرم خارجی نیز بهره برد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام