برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

آقای اپل درگذشت

اخبار مدیرانعمومیآقای اپل درگذشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

آقای اپل درگذشت

استیو جابزشرکت اپل اعلام کرد استیو جابز، مدیرعامل سابق این شرکت و یکی از بنیانگذاران آنکه اخیرا به علت بیماری کناره گیری کرده بود درگذشته است.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در بیانیه‌ای نسبت به استیو جایز که او را یکی از بزرگ‌ترین نوآوران آمریکا خواند ادای احترام کرده است. کامپیوترهای مکینتاش، آی فون، آی پاد و آی پد از محصولاتی است که استیو جابز در تولید و عرضه آن‌ها به بازار نقش مهمی داشته و از طریق این محصولات پرطرفدار، اپل را به یکی از پرسود‌ترین شرکت‌های آمریکا و دنیا تبدیل کرده است.

شرکت اپل طی بیانیه‌ای اعلام کرد اپل یک نابغه و نوآور و یک انسان فوق العاده را از دست داد. اپل افزود: استیو جابز روز چهارشنبه از دنیا رفت. او ۵۶ ساله بود. بنابر گزارش‌ها استیو جابز به سرطان لوزالمعده مبتلا بود. مرگ جابز یک روز پس از رونمایی نمونه جدید تلفن همراه آیفون رخ داده است.

استیو جابز از ماه ژانویه سال جاری در مرخصی به سر می‌برد. او در نامه استعفای خود نوشته بود همواره گفته‌ام اگر روزی فرا برسد که نتوانم به وظایف و انتظاراتی که از من به عنوان مدیرعامل اپل می‌رود عمل کنم، خودم اولین کسی خواهم بود که این موضوع را به شما اطلاع می دهم.

متاسفانه این روز فرا رسید. استیو جابز از بنیانگذاران اپل در سال ۱۹۷۶ بود اما در سال ۱۹۸۵ آن را ترک کرد. وی در سال ۱۹۹۷ به اپل بازگشت و در سال ۲۰۰۰ بار دیگر مدیریت تمام وقت آن را به عهده گرفت. تیم کوک، یکی از مدیران ارشد اپل، پس از جابز مدیرعامل اپل شده است.

استیو جابز در اواخر ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ پس از یک مرخصی درمانی شش ماهه فعالیت‌های کاری خود را مجددا آغاز کرده بود. پزشکان در سال ۲۰۰۴ تشخیص دادند که جابز به سرطان لوزالمعده مبتلاست. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در بیانیه‌ای ضمن ابراز اندوه از مرگ استیو جابز نوشت: استیو جابز یکی از بزرگ‌ترین نوآوران آمریکا بود، آنقدر شجاعت داشت که طور دیگری بیندیشد، آنقدر جسارت داشت که بداند می‌تواند جهان را تغییر دهد و آنقدر استعداد داشت که آن را عملی کند.

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت از رقبای بزرگ اپل نیز طی بیانیه‌ای نوشت جهان به ندرت شاهد کسی با این همه تاثیر است. تاثیر کارهای او تا نسل‌ها احساس خواهد شد. برای کسانی که مثل که با او کار کرده‌اند، این افتخاری فوق العاده بوده است.

آرنولد شوارتزنگر هنرپیشه و فرماندار سابق کالیفرنیا نیز گفت استیو جابز هر روز زندگی‌اش رویای کالیفرنیا را زندگی کرد و جهان را تغییر داد و به همه ما الهام بخشید.

منبع: فارس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام