برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

نمایشگاه بورس،بانک، بیمه و خصوصی سازی از 24 شهریور آغاز می شود.

اخبار مدیرانعمومینمایشگاه بورس،بانک، بیمه و خصوصی سازی از 24 شهریور آغاز می شود.

دوره دیجیتال مارکتینگ

نمایشگاه بورس،بانک، بیمه و خصوصی سازی از 24 شهریور آغاز می شود.

برچسب ها: بورس

نمایشگاه بورسمدیـر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به جزئیات پنجمین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی، برنامه‌های متنـوع این نمایشگاه را تشریـح کرد.

سعید مستشار با بیان اینکه مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی ساعت 8:30 دقیقه روز پنجشنبه، ۲۴ شهریورماه جاری در محل دائم نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود، افزود: وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس سازمان بورس و اوراق بهـادار، رییس سازمان خصوصی سازی و سایر مسئولان ارشد اقتصادی کشور در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

 

دبیـر نمایشگاه با اشاره به حضور بیش از ۱۵۰ شرکت در این نمایشگاه، افزود: علاوه بر حضور فعال ارکان بازار سرمایـه در نمایشگاه بورس، بیش از ۵۰ درصد شرکتهای کارگزاری، ۱۵ بانک بزرگ دولتی و خصوصی، شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار، شرکت‌های سرمایه گذاری، شرکتهای بیمه، شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و شرکت‌های بیمه‌ای در پنجمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار خواهند داد.

برگزاری بیش از ۴۰ کارگاه آموزشـی

مستشار به برگزاری بیش از ۴۰ کارگاه متنوع آموزشی در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت: کلیه علاقه مندان می‌توانند با حضور در این کارگاه‌ها که بصورت رایگان برگزار می‌گردد، با اصول و شیوه‌های سرمایه گذاری در بازار سرمایه آشنا شوند.

وی خاطرنشان کرد امسال نیز همانند سال‌های گذشتـه، کارگزاران خدمات معاملات برخط سهام را به بازدیدکنندگان از نمایشگاه ارائه خواهند داد.

برگزاری بخش ویژه کاریکاتور، برای نخستین بار

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس برگزاری بخش ویژه کاریکاتور را ویژگی متمایز پنجمین دوره نمایشگاه بورس، در مقایسه با دوره‌های قبل برشمرد و گفت: در این بخش که با همکاری پایگاه خبری بورس ۲۴ برگزار می‌گردد، برای نخستین بار، حدود یکصد کاریکاتور با موضوعات مختلف بویژه در رابطه با مسائلی مانند اصول سرمایه گذاری در بورس، در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

عرضه نخستین مجموعـه انیمیشن‌های آموزشی بورس

مستشار به عرضه نخستین مجموعه انیمیشن‌های آموزشی بورس در طول برگزاری نمایشگاه اشاره کرد و گفت علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به غرفه سازمان بورس و اوراق بهادار، این مجموعه را که مشتمل بر بیش از ۶۰ انیمیشن آموزشی پیرامون نحوه سرمایه گذاری در بورس است، بصورت رایگان دریافت نمایند.

وی توزیع رایگان نخستین مجموعه نمایشنامه‌های صوتی، کتاب‌ها و جزوات آموزشی و سایر بسته‌های اموزشی را از دیگر برنامه‌های پنجمین دوره نمایشگاه بورس برشمرد.

راه اندازی بخش ویژه کارگزاران در تالار مجـازی بورس

دبیر پنجمین نمایشگاه بورس همچنین به راه اندازی بخش ویژه کارگزاران در تالار مجازی بورس ایران (www. irvex. ir) اشاره کرد و گفت: همزمان با شروع نمایشگاه، این بخش نیز در تالار مجازی بورس فعال شده و علاقه مندان می‌توانند با عضویت و فعالیت در مسابقاتی که توسط کارگزاران در این بخش تعریف شده است، از ویژه این بخش برخوردار شونـد.

برگزاری سمینار آشنایـی با گواهینامه‌های حرفـه‌ای

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار برگزاری سمینـار آشنایی با گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه را از دیگر برنامه‌های جنبی نمایشگاه بورس برشمرد و گفت این سمینار، روز شنبه ۲۶ شهریور، در ساعت ۱۴ تا ۱۶: ۳۰ در سالن کنفرانس نمایشگاه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۵۰۰ نفر برای شرکت در این سمینار ثبت نام کرده‌اند، افزود شرکت در این سمینار، برای افرادیکه ازطریق پایگاه اطلاع رسانی www. sena. ir ثبت نام کرده‌اند، رایگان است.

برگزاری مسابقه پیامکی بورس

سعید مستشار برگزاری مسابقه پیامکی ویژه بورس را از دیگر برنامه‌های پنجمین دوره نمایشگاه تخصصی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی ذکر کرد و گفت علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، می‌توانند با مراجعه به سایت www. sena. ir و یا سایت نمایشگاه به نشانی www. boursefair. ir، پاسخ سوالات طرح شده را ازطریق پیامک، به دبیرخانه نمایشگاه ارسال نمایند.

وی گفت: به قید قرعه، به ۵ نفر از افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کنند، جوایزی اهدا خواهد شد.

رشد ۳۰ درصدی نمایشگاه پنجم در مقایسه با سال گذشتـه

دبیر نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با اشاره به استقبال گسترده فعالان نظام مالی کشور از پنجمین دوره نمایشگاه گفت این دوره در مقایسه با دوره قبل، از رشد ۳۰ درصدی ازنظر تعداد شرکت کنندگان و وسعت برگزاری نمایشگاه برخوردار است که نشان دهنده توسعه قابل توجه نظام مالی کشور و اقبال روزافزون فعالان این عرصه به فعالیت‌های بازاریابی و اطلاع رسانی است.

وی خاطر نشان کرد براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، قصد داریم ششمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی را بصورت بین المللی برگزار نمائیم.

آغاز نام نویسی اولیـه از متقاضیان نمایشگاه ششم، همزمان با نمایشگاه امسال

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار در پایان، خاطرنشان کرد براساس مذاکرات صورت گرفته با شرکت نمایشگاههای بین المللی تهران و با توجه به بین المللی شدن نمایشگاه از سال آینده، قرار است زمان برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در نیمه دوم اردیبهشت هر سال، تثبیت شود.

پنجمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی، از ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه جاری، به مدت چهار روز در محل دائم نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۹ صبح الی ۱۶، از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید نمایند.

اطلاعات بیشتر درخصوص بخش‌های مختلف نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی ازطریق پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانـی www.boursefair.ir قابل دسترس است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام