برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

کاهش قیمت ارز، ثبات سکه

اخبار مدیرانعمومیکاهش قیمت ارز، ثبات سکه

دوره دیجیتال مارکتینگ

کاهش قیمت ارز، ثبات سکه

برچسب ها: ارز

ارزبانک مرکزی امروز نرخ دلار و یورو را کاهش داد، در بازار آزاد هم نرخ این نوع ارز با کاهش مواجه شدند، اما اختلاف قیمت دلار در بازار رسمی و غیر رسمی همچنان بالا است.بانک مرکزی امروز پنج شنبه قیمت دلار را کاهش داد و نرخ آن را ۱۰۵۹ تومان تعیین کرد، در حالی که این نرخ دیروز ۱۰۶۰ تومان بود، در بازار آزاد هم نرخ دلار نسبت به دیروز ۵ تومان کاهش یافت و به ۱۱۶۰ تومان رسید.

نرخ یورو در بازار رسمی امروز توسط بانک مرکزی ۱۵ تومان کاهش یافت و نرخ آن از ۱۵۳۳ تومان دیروز به ۱۵۱۸ تومان در روز جاری رسیده، قیمت یورو در بازار آزاد هم از ۱۷۰۰ تومان دیروز به ۱۶۸۰ تومان رسیده است.

بانک مرکزی قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را برای عرضه در شعب بانکی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده ۴۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان، نیم بهار را ۲۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان و ربع سکه را ۱۲۰ هزار و ۶۴۰ تومان تعیین کرد که نسبت به دیروز تغییری را نشان نمی‌دهد.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز در بازار ۴۵۵ هزار تومان، طرح جدید ۴۳۲ هزار تومان، نیم سکه ۲۱۷ هزار تومان، ربع سکه ۱۳۰ هزار تومان و سکه گرمی ۷۶ هزار تومان اعلام شد.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم دیروز در بازار ۴۵۳ هزار تومان، طرح جدید ۴۳۱ هزار تومان، نیم بهار ۲۱۶ هزار تومان، ربع بهار ۱۲۹ هزار تومان و سکه گرمی ۷۶ هزار تومان بود.

نرخ هر اونس طلا امروز در بازارهای جهانی حدود ۱۵۲۸ دلار و هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۴۳ هزار و ۳۰ تومان است. نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی دیروز ۱۵۱۸ تومان و هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۴۲ هزار و ۷۸۰ تومان بود.

منبع : مهر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام