برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 12 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

وضعیت تولید فولاد خام در بهار 90

اخبار مدیرانعمومیوضعیت تولید فولاد خام در بهار 90

دوره دیجیتال مارکتینگ

وضعیت تولید فولاد خام در بهار 90

برچسب ها: صنعت فولاد

میزان تولید فولاد خام در کشور در سه ماهه بهار امسال با متوسط رشد نزدیک به ۱۳درصدی همراه شد.

از ابتدای سال جاری تا انتهای خرداد ماه تولید فولاد خام در کشور به بیش از سه میلیون و ۵۲۸هزار تن رسید این در حالیست که در مدت مشابه درسال گذشته میزان تولید این محصول سه میلیون و ۱۲۵هزار تن بود.

 

در این مدت بخش خصوصی افزایش تولید ۵۹ درصدی را پشت سر گذاشت به طوری که در این بخش ۲۸۵هزار تن انواع شمش تولید شد.

در سه ماهه ابتدای امسال بیشترین سهم تولید در اختیار فولاد مبارکه با تولید یک میلیون و ۴۰۵ هزار تن شمش قرار گرفت و شرکت‌های فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

تولید محصولات فولادی در مدت مورد اشاره نیز از چهارمیلیون و ۲۲۱ هزار تن عبور کرد و رشد ۱۰. ۵ درصدی را به ثبت رساند. این در شرایطی است که در سه ماهه اول سال ۸۹ میزان تولید محصولات فولادی سه میلیون و ۸۱۹هزار تن ثبت شده است.

در این مدت شرکت‌های خصوصی یک میلیون و ۱۳۸هزار تن انواع مقاطع فولادی تولید کردند درحالیکه تولیدکنندگان این بخش در مدت مشابه سال گذشته ۹۷۶ هزار تن از این نوع محصولات را تولید کرده بودند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام