برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

وضعیت تولید فولاد خام در بهار 90

اخبار مدیرانعمومیوضعیت تولید فولاد خام در بهار 90

دوره دیجیتال مارکتینگ

وضعیت تولید فولاد خام در بهار 90

برچسب ها: صنعت فولاد

میزان تولید فولاد خام در کشور در سه ماهه بهار امسال با متوسط رشد نزدیک به ۱۳درصدی همراه شد.

از ابتدای سال جاری تا انتهای خرداد ماه تولید فولاد خام در کشور به بیش از سه میلیون و ۵۲۸هزار تن رسید این در حالیست که در مدت مشابه درسال گذشته میزان تولید این محصول سه میلیون و ۱۲۵هزار تن بود.

 

در این مدت بخش خصوصی افزایش تولید ۵۹ درصدی را پشت سر گذاشت به طوری که در این بخش ۲۸۵هزار تن انواع شمش تولید شد.

در سه ماهه ابتدای امسال بیشترین سهم تولید در اختیار فولاد مبارکه با تولید یک میلیون و ۴۰۵ هزار تن شمش قرار گرفت و شرکت‌های فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

تولید محصولات فولادی در مدت مورد اشاره نیز از چهارمیلیون و ۲۲۱ هزار تن عبور کرد و رشد ۱۰. ۵ درصدی را به ثبت رساند. این در شرایطی است که در سه ماهه اول سال ۸۹ میزان تولید محصولات فولادی سه میلیون و ۸۱۹هزار تن ثبت شده است.

در این مدت شرکت‌های خصوصی یک میلیون و ۱۳۸هزار تن انواع مقاطع فولادی تولید کردند درحالیکه تولیدکنندگان این بخش در مدت مشابه سال گذشته ۹۷۶ هزار تن از این نوع محصولات را تولید کرده بودند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام