برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

افزایش نرخ تورم در چین

اخبار مدیرانعمومیافزایش نرخ تورم در چین

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش نرخ تورم در چین

برچسب ها: چین

دولت چین اعلام کرده است که با توجه به افزایش قیمت مواد غذایی، نرخ تورم سالیانه این کشور در ماه می‌به ۵. ۵ درصد افزایش یافته است. بر اساس آمار موجود این رقم بالا‌ترین میزان نرخ تورم طی ۳۴ ماه گذشته در چین محسوب می‌شود.

افزایش شاخص قیمت مصرف کننده که اصلیترین عامل در نوسان نرخ تورم محسوب می‌شود باعث روند صعودی نرخ تورم چین در پنج ماه اول سال ۲۰۱۱ شده و آن را به بیش از ۵ درصد افزایش داده است.

این در حالی است که دولت این کشور نرخ تورم ۴ درصدی را برای سال جاری میلادی هدف گذاری کرده است.

اداره آمار ملی چین اعلام کرده است قیمت مواد غذایی که یکی از عوامل تاثیرگذار در شاخص قیمت مصرف کننده محسوب می‌شود در ماه می‌۲۰۱۱ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با افزایش ۱۱. ۷ درصدی مواجه شده است. این در حالی است که این میزان در ماه آوریل امسال برابر با ۱۱. ۵ درصد بوده است.

از سوی دیگر شاخص قیمت تولید کننده نیز در سال جاری میلادی با افزایش ۶. ۸ درصدی مواجه بوده است.
بانک مرکزی چین طی ماه‌های گذشته با اتخاذ سیاست‌هایی از قبیل افزایش ذخیره پولی بانک‌ها در تلاش بوده تا رشد تورم این کشور را کنترل کند که تا به امروز به موفقیت چندانی در این زمینه دست پیدا نکرده است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام