برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 25 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

افزایش نرخ تورم در چین

اخبار مدیرانعمومیافزایش نرخ تورم در چین

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش نرخ تورم در چین

برچسب ها: چین

دولت چین اعلام کرده است که با توجه به افزایش قیمت مواد غذایی، نرخ تورم سالیانه این کشور در ماه می‌به ۵. ۵ درصد افزایش یافته است. بر اساس آمار موجود این رقم بالا‌ترین میزان نرخ تورم طی ۳۴ ماه گذشته در چین محسوب می‌شود.

افزایش شاخص قیمت مصرف کننده که اصلیترین عامل در نوسان نرخ تورم محسوب می‌شود باعث روند صعودی نرخ تورم چین در پنج ماه اول سال ۲۰۱۱ شده و آن را به بیش از ۵ درصد افزایش داده است.

این در حالی است که دولت این کشور نرخ تورم ۴ درصدی را برای سال جاری میلادی هدف گذاری کرده است.

اداره آمار ملی چین اعلام کرده است قیمت مواد غذایی که یکی از عوامل تاثیرگذار در شاخص قیمت مصرف کننده محسوب می‌شود در ماه می‌۲۰۱۱ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با افزایش ۱۱. ۷ درصدی مواجه شده است. این در حالی است که این میزان در ماه آوریل امسال برابر با ۱۱. ۵ درصد بوده است.

از سوی دیگر شاخص قیمت تولید کننده نیز در سال جاری میلادی با افزایش ۶. ۸ درصدی مواجه بوده است.
بانک مرکزی چین طی ماه‌های گذشته با اتخاذ سیاست‌هایی از قبیل افزایش ذخیره پولی بانک‌ها در تلاش بوده تا رشد تورم این کشور را کنترل کند که تا به امروز به موفقیت چندانی در این زمینه دست پیدا نکرده است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام