برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

جشنواره ستاره های فناوری اطلاعات ایران

اخبار مدیرانعمومیجشنواره ستاره های فناوری اطلاعات ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

جشنواره ستاره های فناوری اطلاعات ایران

ه گزارش مهر، رسول عبدالهی دبیر جشنواره ستاره‌های فناوری هدف از برگزاری این رویداد را کمک به مدیریت و بهره‌برداری از اعتبار و فعالیت‌های صورت گرفته سازمان‌ها و فعالان صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات عنوان کرد و اظهار داشت: در تلاش هستیم با ایجاد انگیزه مثبت در بین شرکت‌ها و سازمان‌های فناوری اطلاعات، رقابت شفافی را در این حوزه ایجاد کنیم.

وی گفت: با توجه به استقبال بیش از پیش فعالان صنف فناوری اطلاعات و صنعت و همچنین صاحبنظران، پیش‌بینی ما برای دومین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری افزایش 5/2 برابری تمامی فاکتورهای موثر در محتوا و حواشی جشنواره است.

وی گفت: امسال به دلیل افزایش استقبال فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در گروه‌های دولتی و خصوصی و نیز حضور چهره‌های علمی، فرهنگی و اجرایی کشور با تغییر محل برگزاری این جشنواره به مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد، برنامه‌ ریزی منسجم‌تری نسبت به سال گذشته برای برپایی این رویداد صورت پذیرفته است.

عبدالهی با بیان اینکه استقبال فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از اولین دوره جشنواره ستاره های فناوری در سال گذشته بی‌نظیر بود، اضافه کرد: حضور مدیران ارشد بخش خصوصی و دولتی و چهره‌های نامدار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در اولین دوره این جشنواره، گردهمایی فراموش نشدنی را در خاطره‌ها ثبت کرده است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام