عمومی

اخبار مدیرانعمومی

عمومی

خودروساز معروف آمریکایی به تقلب متهم شد

جنرال موتورز، خودروساز معروف آمریکایی به تازگی به تقلب در ساخت وانت های دیزلی متهم گردید و بر همین اساس دادخواستی نیز علیه این شرکت تنظیم شده است.

ادامه مطلب...

استراتژی جدید اپل برای جذب مشتری

غول فناوریی جهان اپل، به تازگی استراتژی جدیدی را برای جذب مشتری بکار برده است و تصمیم گرفته است تا کاربران سیستم عامل اندروید را نیز به سمت خود جذب کند.

ادامه مطلب...

اپل، اولین شرکت آمریکایی با ارزش بیش از 800 میلیارد دلار

اپل با وجود اینکه در سال جاری با کاهش فروش آیفون های خود مواجه بود اما توانست رکوردی تاریخی به ثبت برساند و اولین شرکت آمریکایی باشد که ارزش مجموعه سرمایه های آن از 800 میلیارد دلار عبور می کند.

ادامه مطلب...

نقش فضاهایی مجازی در رقابت های انتخاباتی

تا همین چند سال پیش شاید نقش اینترنت در رقابت های انتخاباتی تنها به انتشار عکس و ویدئو خلاصه می شد، اما امروزه فضاهای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی نقش بسزایی در انتخابات هر کشور ایفا می کنند.

ادامه مطلب...

حمایت بانک سامان از حسن روحانی در سایت رسمی اش

شاید کمتر سابقه داشته باشد که یک بانک از کاندیداتوری شخصی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کند، بانک سامان به عنوان یک بانک خصوصی، در صفحه رسمی سایتش به آدرس www.sb24.com با انتشار تصویر زیر که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید، به طور مشخصی از حسن روحانی حمایت نموده است. در این تصویر، تثبیت نرخ ارز را به عنوان عنصری برای چرخش اقتصاد برشمرده از این اتفاق ابزار خرسندی نموده است که واضح است این دستاورد، مربوط به دولت تدبیر و امید می باشد.

ادامه مطلب...

ورود محصول جدید فولکس واگن به بازار

فولکس واگن تصمیم دارد با رونمایی از محصول جدید خود به نام «پولو» در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت با قدرتی تازه به بازارهای جهانی برگردد.

ادامه مطلب...

ژاپنی ها، رکورددار کمترین حضور در شبکه های اجتماعی

با در نظر گرفتن حضور فعال ایرانی ها در شبکه های اجتماعی و سپری کردن به طور میانگین 9 ساعت در روز در این شبکه ها، طبق بررسی های انجام شده با توجه به اینکه متوسط جهانی و استاندارد حضور کاربران در شبکه های اجتماعث 109 دقیقه است، اما این مقدار در برخی کشورها پایین و در برخی دیگر بسیار بالاست. نکته جالب در این بررسی ها این است که ژاپنی ها با حضور 109 دقیقه رکورددار کمترین حضور پایین در شبکه های اجتماعی هستند.

ادامه مطلب...

کاهش فروش هیوندای در سال 2017

به نقل از اکونومیک تایمز، شرکت خودروسازی کره ای هیوندای در سه ماه نخست سال جاری میلادی نتوانست عملکرد مطلوبی از خود نشان دهد و مغلوب رقیبان خود شد، فروش این شرکت 1/8 درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش یافت.

ادامه مطلب...

کسب و کارهایی ساده اما پردرآمد را بشناسید

برچسب ها: کسب و کاردرآمد

شاید کمتر کسی در دنیا باشد که نسبت به کارهای پردرآمد علاقه ای نشان ندهد، در بین این مشاغل پردرآمد، کارهایی هستند که انجام دادن آن ها چندان دشوار و پر تنش نیست، اما صاحبان آن ها پول خوبی از آن دریافت می کنند.

ادامه مطلب...

شورش کارگران آئودی در روز جهانی کار و کارگر

روز گذشته، همزمان با روز کار و کارگر شورشی در بین کارگران کارخانه آئودی شکل گرفت، چندی پیش وقتی این کارخانه اقدام به استخدام نیروهای جدید کرده بود، به دلیل شهرت برند با استقبال بسیار قابل توجهی روبرو شد، اما حال بعد از هفت ماه، این کارگران از وضعیت حقوق و مزایای خود ناراضی هستند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 109

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام