گزارش از وضعیت شعب بانک آینده در تهران پس از انتشار خبر کذب ورشکستگی

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهگزارش از وضعیت شعب بانک آینده در تهران پس از انتشار خبر کذب ورشکستگی

دوره دیجیتال مارکتینگ

گزارش از وضعیت شعب بانک آینده در تهران پس از انتشار خبر کذب ورشکستگی

چند روز پس از شایعات درباره مشکلات بانک آینده توسط برخی رسانه های خارجی، بانک مرکزی نسبت به این اخبار واکنش نشان داد و اخبار انتشار یافته پیرامون بانک آینده را کذب خواند. متن اطلاعیه بانک مرکزی پیرامون اخبار منتشر شده از بانک آینده به شرح زیر است :

اطلاعیه بانک مرکزی پیرامون شایعات بانک آینده

مطالب منتشره از سوی رسانه‌های معاند پیرامون یکی از بانک‌های کشور در راستای تلاش آن‌ها برای ضربه زدن به بازار پول است و از هموطنان عزیز درخواست می‌شود در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشند.

بانک مرکزی به مردم اطمینان داده که به عنوان نهاد ناظر و متولی بازار پول از حقوق مردم عزیز صیانت کرده و اجازه هیچ گونه آسیب به دارایی‌های آن‌ها را نخواهد داد.

این پیام به جو سازی و خبر سازی برحی رسانه‌های معاند درباره علی انصاری موسس بانک خصوصی آینده اشاره دارد در حالی که انصاری پس از این شایعات به همراه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بازید مجتمع ایران مال در غرب تهران رفت.

بانک مرکزی همچنین تأکید کرد با وجود تلاش آمریکا در اعمال فشار اقتصادی و روانی علیه کشور؛ این بانک با همکاری ارکان نظام و به ویژه روئسای قوای سه گانه توانسته است ثبات نسبی را در بازار ارز ایجاد کند و ثبات بازار پول را تداوم بخشد.

مشاهدات از شعب بانک آینده

پیرو این اخبار، امروز 23 دی ماه 1397 تعداد 8 شعبه در مناطق مختلف تهران مورد بازدید قرار گرفت که همگی به صورت عادی و بدون هیچ گونه ازدحام یا اتفاق غیرطبیعی در حال فعالیت بودند. از این روی ضمن این که نمی توان در ابعاد کلان، منکر مشکلات اقتصادی در بدنه نظام بانکی کشور شد، اما به نظر می رسد با توجه به جضور آقای علی انصاری در پروژه ایران مال طی روزهای گذشته و همچنین اطلاعیه بانک مرکزی و مشاهدات میدانی، این خبر کذب بوده و بهتر است به جای انتشار اخبار کذب و تشویش ذهن مردم، آنها را به آرامش دعوت کنیم.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام