بورس، بانک و بیمه - صفحه 10

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمه

دوره دیجیتال مارکتینگ

بورس، بانک و بیمه

بیداری بورس تهران از خواب زمستانی

بورس تهران در هفته معاملاتی گذشته بهترین عملکرد خود در ماه‌های اخیر را به ثبت رساند و با افزایش قیمت‌ها و رشد پر قدرت تقاضا، میانگین بازدهی خود را از زیان خارج کرد.

ادامه مطلب...

رونمایی از طرح کلیک بانک صادرات ایران

​بانک صادرات ایران به منظور ترويج فرهنگ استفاده از بانكداري الكترونيكي، در  مراسمي با حضور اسماعيل لـله گاني مدير عامل و تعدادی از مديران عالي اين بانك از طرح كليك رونمايي كرد.

ادامه مطلب...

ادامه بی اعتنایی بورس به اخبار مثبت سیاسی

با توجه به بسته شدن پرونده PMD و نزدیک شدن به موعد لغو تحریم ها، بورس تهران در ادامه بی اعتنایی‌های خود نسبت به اخبار مثبت سیاسی، با کاهش شدیدی مواجه بود و در جدیدترین رکورد شکنی خود تا کانال 61 هزار واحدی عقب نشست.

ادامه مطلب...

دریافت وجه بدون نیاز به کارت با خودپردازهای بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان قابلیت پرداخت وجه به وسیله دستگاههای خودپرداز بدون کارت را فراهم نمود.

ادامه مطلب...

بررسی عوامل رونق مجدد بورس

بهروز خدارحمی دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری بر این باور است که جهت رونق دوباره بورس نباید به دنبال عوامل درون زا باشیم زیرا عوامل سیاسی و تحریم‌ها نقش پر رنگ‌تری در این رونق دارد.

ادامه مطلب...

بانک مرکزی عهده دار مسئولیت بین المللی جدید شد

بانک مرکزی ایران در سال ۲۰۱۶ به عنوان معاون سازمان هیات خدمات مالی اسلامی و در سال ۲۰۱۷ به عنوان رییس این سازمان انتخاب گردید.

ادامه مطلب...

بانک صادرات ایران/"صدور اطلاعیه شماره 4"

بانک صادرات با صدور چهارمین اطلاعیه خود خطاب به سپرده گزاران تعاونی منحله میزان، زمان مراجعه سپرده گزاران برای تمهید شرایط برداشت از حسابها را مشخص نمود.

ادامه مطلب...

تغییر در مدیران بانک مرکزی/تهرانفر می رود

زمزمه های تغییر در مدیران بانک مرکزی دوباره به گوش می رسد؛ حمید تهرانفر معاون نظارتی بانک مرکزی توانست جایگزین مناسبی برای خود پیدا کند که مورد تایید رئیس بانک مرکزی نیز می باشد.

ادامه مطلب...

انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات ایران درسه استان کشور در سایت این بانک به آدرس (www.bsi.ir) منتشر گردید.

ادامه مطلب...

بورس ارز وارد فاز اجرایی می گردد

راه‌اندازی بورس ارز جهت کنترل نوسانات در این بازار یکی از ایده‌های به نسبت قدیمی در اقتصاد ایران محسوب میگردد. با این وجود در چند روز گذشته سازمان بورس و بانک مرکزی ایران بر اجرایی شدن این تصمیم تایید کرده و راه‌اندازی این بازار وارد فاز اجرایی خود شد.

ادامه مطلب...

صفحه 10 از 45

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام