برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

بورس، بانک و بیمه - صفحه 10

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمه

دوره دیجیتال مارکتینگ

بورس، بانک و بیمه

بیداری بورس تهران از خواب زمستانی

بورس تهران در هفته معاملاتی گذشته بهترین عملکرد خود در ماه‌های اخیر را به ثبت رساند و با افزایش قیمت‌ها و رشد پر قدرت تقاضا، میانگین بازدهی خود را از زیان خارج کرد.

ادامه مطلب...

رونمایی از طرح کلیک بانک صادرات ایران

​بانک صادرات ایران به منظور ترويج فرهنگ استفاده از بانكداري الكترونيكي، در  مراسمي با حضور اسماعيل لـله گاني مدير عامل و تعدادی از مديران عالي اين بانك از طرح كليك رونمايي كرد.

ادامه مطلب...

ادامه بی اعتنایی بورس به اخبار مثبت سیاسی

با توجه به بسته شدن پرونده PMD و نزدیک شدن به موعد لغو تحریم ها، بورس تهران در ادامه بی اعتنایی‌های خود نسبت به اخبار مثبت سیاسی، با کاهش شدیدی مواجه بود و در جدیدترین رکورد شکنی خود تا کانال 61 هزار واحدی عقب نشست.

ادامه مطلب...

دریافت وجه بدون نیاز به کارت با خودپردازهای بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان قابلیت پرداخت وجه به وسیله دستگاههای خودپرداز بدون کارت را فراهم نمود.

ادامه مطلب...

بررسی عوامل رونق مجدد بورس

بهروز خدارحمی دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری بر این باور است که جهت رونق دوباره بورس نباید به دنبال عوامل درون زا باشیم زیرا عوامل سیاسی و تحریم‌ها نقش پر رنگ‌تری در این رونق دارد.

ادامه مطلب...

بانک مرکزی عهده دار مسئولیت بین المللی جدید شد

بانک مرکزی ایران در سال ۲۰۱۶ به عنوان معاون سازمان هیات خدمات مالی اسلامی و در سال ۲۰۱۷ به عنوان رییس این سازمان انتخاب گردید.

ادامه مطلب...

بانک صادرات ایران/"صدور اطلاعیه شماره 4"

بانک صادرات با صدور چهارمین اطلاعیه خود خطاب به سپرده گزاران تعاونی منحله میزان، زمان مراجعه سپرده گزاران برای تمهید شرایط برداشت از حسابها را مشخص نمود.

ادامه مطلب...

تغییر در مدیران بانک مرکزی/تهرانفر می رود

زمزمه های تغییر در مدیران بانک مرکزی دوباره به گوش می رسد؛ حمید تهرانفر معاون نظارتی بانک مرکزی توانست جایگزین مناسبی برای خود پیدا کند که مورد تایید رئیس بانک مرکزی نیز می باشد.

ادامه مطلب...

انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات ایران درسه استان کشور در سایت این بانک به آدرس (www.bsi.ir) منتشر گردید.

ادامه مطلب...

بورس ارز وارد فاز اجرایی می گردد

راه‌اندازی بورس ارز جهت کنترل نوسانات در این بازار یکی از ایده‌های به نسبت قدیمی در اقتصاد ایران محسوب میگردد. با این وجود در چند روز گذشته سازمان بورس و بانک مرکزی ایران بر اجرایی شدن این تصمیم تایید کرده و راه‌اندازی این بازار وارد فاز اجرایی خود شد.

ادامه مطلب...

صفحه 10 از 45

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام