برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

بورس، بانک و بیمه - صفحه 8

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمه

دوره دیجیتال مارکتینگ

بورس، بانک و بیمه

زمانبندی فعالیت شعب بانک صادرات در آستانه سال نو

بانک صادرات ايران در آستانه سال نو به هدف ارائه خدمات مطلوب تر به مشتريان، زمان فعاليت شعبه های خود در روزهاي پاياني سال 94 را افزايش داد.

ادامه مطلب...

هجوم بیش از 200 سهامدار خارجی به بازار سرمایه

مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: با صدور ۲۱ کد در بهمن ماه، تعداد ورود سرمایه گذار خارجی به بازار سرمایه ایران در سال ۹۴ از مرز ۲۰۰ کد عبور کرد.

ادامه مطلب...

بانک صادرات:آماده نقش آفرینی در حوزه گردشگری سلامت می باشیم

مدیر عامل بانک صادرات ایران اعلام کرد: ایران دارای توانمندی و ظرفیت های بالایی جهت توسعه گردشگری به ویژه در بخش سلامت می باشد که انتظار می رود بیش از پیش به آن ها توجه گردد و این بانک جهت نقش آفرینی در حوزه گردشگری سلامت و جذب منابع در این عرصه آمادگی کامل دارد.

ادامه مطلب...

ورود ایرباس به بورس تهران

مدیرعامل ایران ایر با اشاره به این که شرکت بوئینگ در فروش هواپیما به ایران تعلل کرد، از قصد ایران ایر برای ورود به بورس تهران خبر داد و اظهار داشت: بازه زمانی خاصی برای این موضوع مشخص نشده است.

ادامه مطلب...

4 بانک ایرانی همچنان در تحریم آمریکا

با وجود اجرایی شدن برجام ۴ بانک ایرانی این بار با تحریم های ثانویه آمریکا روبرو شدند و شرکت ها یا افراد غیر آمریکایی نمی توانند با این بانک ها مراوده داشته باشند.

ادامه مطلب...

آمال و آرزوهای بانکی برای 5 سال آینده

هدف‌گذاری جهت تغییر شاخص‌های پولی و بانکی در شرایطی در برنامه ششم توسعه برنامه ریزی شده و بر این اساس در پایان سال 1399 شبکه بانکی از بهبود بسیار قابل توجه ای برخوردار خواهند شد که به اعتقاد معاون سابق بانک مرکزی در فضایی که در حال حاضر در ساختار نظام بانکی تجدیدنظر نشده و چالش‌های قبلی سر جای خود هستند، آنچه در برنامه توسعه آمده حرف‌های زیبا و آمالی است که هرگز تحقق پیدا نمی‌کند.

ادامه مطلب...

رشد بازار سرمایه؛ واقعیت یا حباب؟

بازار سرمایه این روزها پس از دو سال با زمستانی گرم روبه رو است، اقبال سرمایه گذاران به بازار افزایش یافته و برای بسیاری از سهام صف خرید شکل گرفته است، اما آیا این روند پایدار ادامه دار خواهد بود؟

ادامه مطلب...

Business Insider بورس تهران را رویایی خواند

اگر تنها لحظه‌ای آینده تیره و تار رشد اقتصادی جهان را در نظر بگیرید، خواهید دید رشد بورس تهران در ماه ژانویه، چه پیام مهمی دارد. سلاخی شدن قیمت نفت به کنار، میزان واقعی تقاضا با سرعتی که طی نیم قرن اخیر تاکنون مشاهده نشده، درحال سقوط است و این اتفاقات نشان می‌دهد نوسانات جدی حول و حوش درجات مختلف دارایی در حال انفجار است.

به‌گزارش بیزنس‌اینسایدر، در همین حال، ژاپن نیز به جمع سایر کشورهای صنعتی جهان پیوسته که از اعمال سیاست نرخ بهره منفی خبر داده است. در عین حال، بانک‌های مرکزی، با اعمال سیاست‌های انبساطی موسوم به تسهیل کمّی، درحال وام‌گیری رشد از آینده هستند که این اقدام آنها آن هم با این شدت تنها در صورتی عقلانی به نظر می‌رسد که آنها اطمینان داشته باشند تا پیش از آنکه کسی متوجه حقیقت شود، دوره تصدی آنها در این مسند، به اتمام رسیده باشد.

ادامه مطلب...

تولد 48 سالگی بورس ایران

مدیرعامل شرکت بورس همزمان با چهل و هشتمین سالگرد تاسیس بورس در ایران با انتشار پیامی نوشت: فلسفه وجودی بورس، تامین مالی شرکت ها است.

ادامه مطلب...

اقدام عجیب بانک سامان!

بانک سامان در مورد مشتریانی که عدم نیاز خود به ارسال پیامک را به نوعی اعلام نکرده‌اند، 9 هزار و 500 تومان معادل ارزش بیش از هزار پیامک را از حساب آنها کسر کرده است.

ادامه مطلب...

صفحه 8 از 45

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام