برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 12 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

بورس، بانک و بیمه - صفحه 3

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمه

دوره دیجیتال مارکتینگ

بورس، بانک و بیمه

انتقاد وزیر صنعت از تبلیغ کالاهای خارجی

نعمت زاده، وزیر صنعت از تبلیغات کالاهای خارجی در سطح شهر به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت با وجود اینکه مشابه این کالا ها در ایران تولید می شود، نباید تبلیغ این کالاهای خارجی انجام بگیرید.

ادامه مطلب...

امکان برداشت از خودپردازها تا 500 هزار تومان

به نقل از بانک مرکزی، سقف برداشته از خودپردازها از روز گذشته و در 15 روز نخستین فرودین ماه سال آینده، سقف برداشت از خودپرداز ها تا 500 هزار تومان افزایش یافت و این امکان تا تاریخ 1396/1/15 امکانپذیر خواهد بود.

ادامه مطلب...

ورشکستگی بانک سرمایه؛ از شایعه تا تکذیب رسمی

برچسب ها: بانک

چند وقتی بود که در شبکه های اجتماعی مختلف، مطالبی (بدون ذکر منبع موثق) پیرامون ورشکستگی بانک سرمایه منتشر می شد. هر چند، عمدۀ مخاطبان از این موضوع که اخبار منتشر شده و غیررسمی در شبکه های اجتماعی قابل اعتنا نیستند، مطلع هستند، ولی زمانی که موضوع خبر این قدر مهم باشد، احتمالاً گروهی از مشتریان با استناد به این جمله که «احتیاط شرط عقل است» اقدامات متناظر با خبر ورشکستگی یکی از بانکهای مهم کشور را صورت می دهند. این موضوع تا جایی پیش رفت که بانک سرمایه دیروز در اطلاعیه ای رسمی که برای تمام خبرگزاری ها نیز ارسال، رسماً کذب بودن خبر مربوط به اعلام ورشکستگی رسمی بانک سرمایه در اسفند ماه را اعلام نمود.

ادامه مطلب...

رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

قائم مقام مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی بانک صادرات از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات ایران رونمایی کردند.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:دستاوردهای پولی و بانکی توافق هسته ای ایران

با فرا رسیدن یک سالگی برجام، بررسی های در خصوص گشایش های پولی و بانکی ایران در این یک سال صورت گرفته است که در این اینفوگرافی به نمایش درآمده است.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: مقایسه سود بانکی ایران با سایر کشورها

در این اینفوگرافی به مقایسه نرخ سود بانکی ایران و جهان پرداخته شده است و همانطور که مشاهده می کنید، ایران با نرخ سود بانکی 15 درصد با فاصله بسیار زیادی نسبت به دیگر کشورهای در جایگاه اول قرار دارد.

ادامه مطلب...

کارت های بانکی ایران بین المللی می شوند

برچسب ها: بانک

علی کرمانشاه، معاون فناوری بانک مرکزی جمهوری اسلامی به تازگی اعلام کرد که بعد از بررسی پیشنهادات بسیاری از سوی قدرتمندترین شرکت های بین المللی، کارت های بانکی ایران تا اوایل سال آینده به بازارهای بین المللی متصل می شوند و بر همین اساس، امکان استفاده از کارت های بانکی ایران در خارج از کشور نیز مهیا می گردد.

ادامه مطلب...

صنعت بیمه ایران در سال 2016 از نگاه بیزنیس اینسایدر

برچسب ها: صنعت بیمه

بینزینس اینساید آینده توسعه بازار بیمه ایران را مثبت اعلام کرده است، ورود دوباره و به تدریج به BMI (بیزینس اینترنشنال اقتصاد جهانی) عامل پیشرفت و ارتقا در حوزه های مالی و تولیدی تا سال 2020 خواهد شد.

ادامه مطلب...

رشد قابل توجه معاملات بورس تهران در سال 95

به گفته مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، میزان معاملات بورس تهران در مدت 7 ماهه نخست سال 95 با رشد 70 درصدی روبرو بوده و به میزان 38 هزار میلیارد تومان رسیده است.

ادامه مطلب...

مدیران بزرگترین شرکت بیمه دنیا به ایران می آیند

برچسب ها: صنعت بیمه

به دنبال سفر رئیس کل بیمه ایران به اروپا جهت مذاکره با بیمه گران لندن و مونیخ، قرار شده است دو نفر از مدیران لویدز، یکی از معتبرترین شرکت های بیمه جهان، به زودی به تهران سفر کنند.

ادامه مطلب...

صفحه 3 از 45

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام