رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهرونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

دوره دیجیتال مارکتینگ

رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

قائم مقام مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی بانک صادرات از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات ایران رونمایی کردند.

در مراسم رونمایی از وبسایت جدید این بانک، تهرانفر، قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات اظهار داشت: با توجه به پیشتازی بانک صادرات در حوزهه بانکداری الکترونیک و جایگاه مناسب وبسایت بانک، باز مهندسی آن در دستور کار قرار گرفت که  با سعی و تلاش دست اندرکاران و متخصصان امکان برخورداری از وبسایتی ایمن و منطبق بر استانداردهای پیشرفته فراهم گردید.رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

تهرانفر همچنین اظهار داشت:با برنامه ریزی های انجام شده روند بهبود کمی و کیفی وبسایت بانک باز هم ادامه خواهد داشت که یکی از این برنامه ها، سه زبانه شدن وبسایت بانک است که امیدواریم به زودی تحقق یابد.

ریاست اداره روابط عمومی بانک صادرات ایران نیز اظهار داشت: بهره برداری از وبسایت جدید حاصل 1 سال تلاش کارگروه، مربوطه و مدیران و کارشناسان ادارات ذیربط می باشد که نقش مهمی در روزآمد شدن وبسایت بانک داشته است.

علی جهانی نیز اعلام کرد: استاندارد نمایش در همه پلتفرم ها و ابزارها اعم از رایانه، تبلت، تلفن همراه و یکپارچه سازی گرافیک تمامی خدمات تحت وب، امکان بهره برداری برای روشندلان، بازنگری معماری اطلاعات و همسان سازی هویت بصری از جمله مزیت های وبسایت جدید بانک است.

نکته قابل توجه این است وبسایت جدید به دنبال بازنگری اطلاعات پیشین و بررسی محتوا و نیازهای مخاطبان و در قیاس با نمونه های داخلی و خارجی طراحی گردیده که از لحاظ امنیت در فضای سایبری دارای ویژگی های خاص می باشد.

فراهانی مشاور مدیر عامل و مدیر امور حراست و حفاظت، حق پرست و رهنما پور روسای ادارات کل حوزه مدیریت و انفورماتیک به همراه گروهی از معاونان، کارشناسان و کارکنان ادارات مرکزی نیز در مراسم رونمایی از وب سایت جدید بانک حضور به عمل آوردند.

رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام