رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهرونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

دوره دیجیتال مارکتینگ

رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

قائم مقام مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی بانک صادرات از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات ایران رونمایی کردند.

در مراسم رونمایی از وبسایت جدید این بانک، تهرانفر، قائم مقام مدیرعامل بانک صادرات اظهار داشت: با توجه به پیشتازی بانک صادرات در حوزهه بانکداری الکترونیک و جایگاه مناسب وبسایت بانک، باز مهندسی آن در دستور کار قرار گرفت که  با سعی و تلاش دست اندرکاران و متخصصان امکان برخورداری از وبسایتی ایمن و منطبق بر استانداردهای پیشرفته فراهم گردید.رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

تهرانفر همچنین اظهار داشت:با برنامه ریزی های انجام شده روند بهبود کمی و کیفی وبسایت بانک باز هم ادامه خواهد داشت که یکی از این برنامه ها، سه زبانه شدن وبسایت بانک است که امیدواریم به زودی تحقق یابد.

ریاست اداره روابط عمومی بانک صادرات ایران نیز اظهار داشت: بهره برداری از وبسایت جدید حاصل 1 سال تلاش کارگروه، مربوطه و مدیران و کارشناسان ادارات ذیربط می باشد که نقش مهمی در روزآمد شدن وبسایت بانک داشته است.

علی جهانی نیز اعلام کرد: استاندارد نمایش در همه پلتفرم ها و ابزارها اعم از رایانه، تبلت، تلفن همراه و یکپارچه سازی گرافیک تمامی خدمات تحت وب، امکان بهره برداری برای روشندلان، بازنگری معماری اطلاعات و همسان سازی هویت بصری از جمله مزیت های وبسایت جدید بانک است.

نکته قابل توجه این است وبسایت جدید به دنبال بازنگری اطلاعات پیشین و بررسی محتوا و نیازهای مخاطبان و در قیاس با نمونه های داخلی و خارجی طراحی گردیده که از لحاظ امنیت در فضای سایبری دارای ویژگی های خاص می باشد.

فراهانی مشاور مدیر عامل و مدیر امور حراست و حفاظت، حق پرست و رهنما پور روسای ادارات کل حوزه مدیریت و انفورماتیک به همراه گروهی از معاونان، کارشناسان و کارکنان ادارات مرکزی نیز در مراسم رونمایی از وب سایت جدید بانک حضور به عمل آوردند.

رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام