برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

صنعت بیمه ایران در سال 2016 از نگاه بیزنیس اینسایدر

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهصنعت بیمه ایران در سال 2016 از نگاه بیزنیس اینسایدر

دوره دیجیتال مارکتینگ

صنعت بیمه ایران در سال 2016 از نگاه بیزنیس اینسایدر

برچسب ها: صنعت بیمه

بینزینس اینساید آینده توسعه بازار بیمه ایران را مثبت اعلام کرده است، ورود دوباره و به تدریج به BMI (بیزینس اینترنشنال اقتصاد جهانی) عامل پیشرفت و ارتقا در حوزه های مالی و تولیدی تا سال 2020 خواهد شد.

به نقل از اقتصاد آنلاین، این موضوع عاملی است که تقاضا برای محصولات غیرزندگی گروهی و فردی بیشتر شود. با وجود اینکه رشته های پایه نظیر خودرو و سلامت به توسعه و پیشرفت خود ادامه خواهند داد، تصور بر این است که با تکامل و تنوع در بازار، رشته های کوچکتر نظیر بیمه اموال، حمل و نقل و حوادث شخصی نیز ارتقا یابد. افزون بر این، برآورد شده است که  با افزایش نرخ درآمد خانوارها و درخواست های ناشی از روند جمعیتی، بازار کوچک بیمه زندگی ارتقا یابد. برداشته شدن تحریم ها علیه ایران نیز عاملی خواهد شد تا در سال های آینده، بیمه گران خارجی بیشتری روانه بازار ایران گردند.

 

صنعت بیمه ایران در سال 2016 از نگاه بیزنیس اینسایدر

این بیمه گران با رقابت قابل توجهی از سوی بیمه گران داخلی در حوزه های مختلف بازار روبرو خواهند شد.

کشور ایران به پیشرفت در زمینه تنظیم و مقررات بیمه ای ادامه می دهد. بیمه شخص ثالث در حال ارتقاست ودر صورت ثبات آن، تصور می شود شرکت های بیمه، در صورت بروز تصادفات در جاده های خطرناک، پرداخت خسارت مساوی بین مرد و زن ارائه دهند.

در شرایطی که برخی از تحریم ها علیه ایران لغو شده است. تعدادی دیگر که مربوط به صنعت بیمه است هنوز هم پابرجاست. لغو برخی تحریم ها، اثر مثبتی در رشد اقتصادی داخلی در ایران دارد و گروه تحقیقات ریسک ایران در بیزینس اینترنشنال پیش بینی می کنند که در سال های آینده، رشد ثابتی در تولید ناخالص داخلی به وجود آید. این مسئله، پیش بینی های مرتبط با رشد سالم در بخش غیرزندگی را تأیید مینماید.

صنعت بیمه ایران در سال 2016 از نگاه بیزنیس اینسایدر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام