برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

مدیران بزرگترین شرکت بیمه دنیا به ایران می آیند

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهمدیران بزرگترین شرکت بیمه دنیا به ایران می آیند

دوره دیجیتال مارکتینگ

مدیران بزرگترین شرکت بیمه دنیا به ایران می آیند

برچسب ها: صنعت بیمه

به دنبال سفر رئیس کل بیمه ایران به اروپا جهت مذاکره با بیمه گران لندن و مونیخ، قرار شده است دو نفر از مدیران لویدز، یکی از معتبرترین شرکت های بیمه جهان، به زودی به تهران سفر کنند.

به گزارش خبرآنلاین، در اين ديدار عبدالناصر همتي با اشاره به فعاليت لويدز در بازار بيمه ايران پیش از تحريم به ویژه در خصوص بيمه اتكايي هواپيما و نيز با اشاره به برنامه هاي توسعه اقتصادي ایران و گسترش صنعت بيمه در کشور، حضور لويدز لندن در پوشش هاي اتكايي و ريسك هاي مهم كشور را با اهميت تلقی کرد.

مدیران بزرگترین شرکت بیمه دنیا به ایران می آیند

اينگا بل (INGA BEALE) رئيس كل لويدز لندن نيز با اشاره به فعاليت اخیر لويدز در بازار ايران، علاقه مندي سنديكاهاي بيمه‌گران لويدز به فعاليت در بازار ايران را مورد تاكيد قرار داد و ابراز داشت:  اکنون ۱۱۰سنديكاى بيمه در لويدز به فعالیت مشغول می باشند.

وي با اشاره به مشكل موجود در سيستم بانكي، اهمیت پيگيري رفع موانع بانكي جهت نقل و انتقال پول در صنعت بيمه را يك موضوع مهم عنوان کرد.

رئيس لويدز در پاسخ به درخواست رئيس كل بيمه مركزي مبني بر تشكيل كميته اي براي بررسي و ايجاد زمينه فعاليت سنديكاي بيمه گران لويدز در مناطق آزاد ايران، مقرر كرد دو تن از مديران بين الملل لويدز براي مذاكره با مديران بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران به ايران سفر كنند.

شايان ذكر است، ملاقات همتی با رئيس كل لويدز بعد از ۱۲ سال اتفاق افتاد و آخرين بار رئیس بیمه مرکزی ایران ۱۲ سال پيش با رئيس كل لويدز ملاقات كرده بود

.شایان ذکر است، بيمه لويدز فعاليت خود را در قرن 17 ميلادي از قهوه خانه اي ساده در لندن كه آن زمان يكي از اصلي ترين مراكز فروش بيمه كالا و كشتي بود، آغاز نمود.

در حال حاضر لويدز کمپانی خدمات مالي بريتانيايي است كه به‌عنوان كارگزار بيمه، در خصوص ارائه خدمات بيمه، بيمه اتكايي، بيمه عمر، مبادلات اوراق قرضه و مديريت ريسك به فعالیت مشغول است و بيش از ۲۵۰۰ شعبه در سراسر دنیا دارد. اين سازمان موفق به حفظ جایگاه A+ از کمپانی رتبه بندي S&P در سال ۲۰۱۵ شد.

با نگاهی به مجموع دارايي هاي اين کمپانی كه معادل ۳۲.۱۹ ميليارد يورو می باشد، براي شش ماهه آغازین ۲۰۱۶ سود عملياتي آن ۱.۷۷ ميليارد يورو به ثبت رسیده است. ناخالص حق بيمه در همين دوره ۲۰.۸۷ ميليارد يورو تخمین زده شده است.

مدیران بزرگترین شرکت بیمه دنیا به ایران می آیند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام