برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

بیانیه بانک صادرات به دنبال رفع تحریم بانکی توسط اتحادیه اروپا

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهبیانیه بانک صادرات به دنبال رفع تحریم بانکی توسط اتحادیه اروپا

دوره دیجیتال مارکتینگ

بیانیه بانک صادرات به دنبال رفع تحریم بانکی توسط اتحادیه اروپا

برچسب ها: بانک

رفع تحریم های بانکی از سوی شورای اجرایی اتحادیه اروپا، چشم انداز تازه ای را برای تمامی ذینفعان، سهامداران و دوستداران بانک صادرات ایران به ارمغان خواهد آورد.

بیانیه بانک صادرات به دنبال رفع تحریم بانکی توسط اتحادیه اروپاتحریم های بین المللی، در کنار دیگر مشکلات، گره های بازنشدنی بر کار این بانک زده بود که با تدبیر و دور اندیشی مقام معظم رهبری مدظله العالی و سعی و تلاش دولت تدبیر و امید به دنبال مذاکرات بسیار زیاد با  مقامات مختلف اتحادیه اروپا و با تمهيدات پيوسته حقوقي بانك گشوده گردید تا به یاری خداوند و تلاش بی وقفه کارکنان بانک، به خصوص در شعب و واحد های خارج از کشور عزیزمان، خروج از تحریم شعب بین الملل بانک صادرات ایران و شعبه لندن، فصل جدیدی را آغاز نماید.

رفع انسداد از دارایی های بزرگترین بانک بورسی ایران که به تنهایی دارای بیش از پنجاه درصد توانمندی های نظام بانکی در خارج از کشور است، نه تنها برای ذی نفعان این بانک بلکه برای کل اقتصاد ایران نیز نوید بخش و مفید می باشد.

کسب رتبه های ملی و بین المللی، به خصوص جایگاه اخیر در رتبه بندی 1000 بانک برتر که رتبه دویست و شصت و چهارمین بانک برتر جهان را به انتخاب نشريه معتبر و بين المللي بنكر ( Top1000 World Bank2016 ) به بانک صادرات ایران اعطا گردید، بیانگر توانمندي ها، و اعتبار بین المللی این بانک است.

به همین دلیل امیدواریم با ورود دوباره به عرصه بانکداری بین المللی با در نظر گرفتن توانایی ها و ظرفیت های بالای بانک صادرات ایران و ارتقای پیوسته آن، آثار اقتصادی فراوانی نظیر تسهیل و تسریع در تجارت بین الملل، کاهش هزینه های مبادلات ارزی، افزایش سرمایه گذاری را بوجود آورد و ثمرات بانکی نظیر؛ افزایش ارزش سهام بانک، تنوع خدمات ارزی، افزایش سود آوری را نیز به دنبال داشته باشد.

به باور کارشناسان و صاحبنظران، این گشايش، اعتبار و قدرت چانه زنی در معاملات بین الملل، ارایه خدمات متنوع ارزی را به عنوان یک ارزش به دنبال خواهد داشت.

این افتخار می تواند در کنار هوشیاری و هدایت دقیق موضوع، بدون شتاب زدگی، ارزنده ترین نتیجه و دستاورد را برای سهامداران، همكاران و مشتريان بانک به ارمغان آورد که در طول سالهای دشوار گذشته با وجود فشارها و تنگناهای بین المللی صبورانه و همدلانه با این بانک همراهی داشته اند.

بیانیه بانک صادرات به دنبال رفع تحریم بانکی توسط اتحادیه اروپا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام