برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

کاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهکاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

دوره دیجیتال مارکتینگ

کاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

برچسب ها: اقتصادبانک

با توجه به توافق بانک ها، امروز بانک ملی نرخ سود سپرده ها را به طور رسمی کاهش داد.

بانک ملی اعلام کرد به دنبال توافق بانک های دولتی و خصوصی جهت کم کردن نرخ سود سپرده‌های یکساله از آغاز تیرماه، نرخ سود سپرده‌های یکساله در این بانک به ۱۵ درصد کاهش پیدا کرد.

در اطلاعیه این بانک ذکر شده است: به دنبال سیاست و خط مشی دولت روحانی در تقویت قوای اقتصادی کشور و در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و ضرورت تأسی شبکه بانکی ایران از مجموعه‌ اقدامات سازنده و موثر، با توجه به توافقات صورت گرفته در اجلاس مشترک بانک‌ها، نرخ سود علی الحساب سپرده‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت یکساله در بانک ملی ایران از امروز اول تیر، ۱۵ درصد مشخص گردید.

نرخ سود سپرده‌های کوتاه مدت ویژه نه ماهه بانک ملی ایران ۱۴ درصد، کوتاه مدت ویژه شش ماهه ۱۳ درصد، کوتاه مدت ویژه سه ماهه ۱۲ درصد و کوتاه مدت عادی ۱۰ درصد اعلام گردید.

سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌داری که پیش از تاریخ 1 تیرماه ۱۳۹۵ افتتاح شده‌اند تا پایان مدت سپرده با همان شرایط توافق گردیده ادامه دارد و بعد از آن با ضوابط حاکم مطابقت داده می‌شود.

کاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام