برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

آغاز جشنوراه حسابهای قرض الحسنه بانک صادرات

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهآغاز جشنوراه حسابهای قرض الحسنه بانک صادرات

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز جشنوراه حسابهای قرض الحسنه بانک صادرات

برچسب ها: بانک

بانک صادرات ایران به مناسبت فرا رسيدن ماه مبارك نزول قرآن به هدف رشد، توسعه و ترویج فرهنگ قرض الحسنه و زنده کرد این سنت پسندیده در کشور، جشنواره حسابهاي قرض الحسنه را آغاز نمود.

آغاز جشنوراه حسابهای قرض الحسنه بانک صادرات

به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ایجاد بستر مشارکت بیشتر مردم در امور عام المنفعه و ترویج فرهنگ قرض الحسنه در کشور برگزاری بیست و ششمین مرحله قرعه کشی بین حساب های قرض الحسنه پس انداز در قالب جشنواره "حسابهای دلسپرده پس انداز بانک صادرات ایران" را آغاز کرده و برای برندگان این نوع حساب ها هدایای ارزشمند معنوی و مادی بسیاری را در نظر گرفته است.

بانک صادرات، منابع مربوط به سر فصل قرض الحسنه را در قالب تسهیلات قرض الحسنه سرفصل های نظیر: تامین هزینه های ازدواج، خرید جهیزیه، کارگاههای تولیدی کوچک، درمان بیماری، هزینه تحصیلی، تعاونی های تولیدی و عمرانی، ساخت مدارس روستایی، راه و مسکن روستایی،واحد های مسکونی آسیب دیده از حوادث قهری به مصرف می رساند. که این اقدامات بانک تاثیر فراوانی در تامین نیازمندیهای آحاد جامعه داشته است.

با توجه به این گزارش تمام دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز که حداقل مبلغ ٥٠٠ هزار ریال به مدت ٩٠ روز متوالی از ابتدای شهریورماه ٩٤ تا پایان مرداد ماه ٩٥ حفظ و در روز قرعه کشی نیز حداقل مبلغ مذکور را موجودی داشته باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد و در صورت برنده شدن جایزه به آنها تعلق خواهد گرفت.

قابل توجه اشخاصی که در روزهای پایانی اقدام به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی می نمایند، باید عرض کرد که حداقل مبلغ ذکر شده را به مدت ٩٠ روز متوالی بعدی از افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی باید حفظ نمایند.

بانک صادرات ایران برای ارج نهادن به دارندگان حسابهای قرض الحسنه پس انداز و دعوت آنان به حفظ و افزایش موجودی، برای هر ١٠٠ هزار ریال روزانه یک امتیاز در نظر خواهد گرفت. و از هر ١٠ حساب، یک حساب برنده خواهد شد.

حائز اهمیت است که این بانک در خلال سال ١٣٩٤ با پرداخت بالغ بر ٨ هزار و ٨٨٦ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و خرید جهیزیه بیش از ٢٣٠ هزار تن از جوانان را در سراسر کشور راهی خانه بخت نموده است، با توجه به آمارهای منتشره این میزان معادل ٢٤ درصد کل تسهیلاتی است که از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت گردیه و بانک متبوع در این حوزه توانسته است عملکرد مطلوبی را ارائه دهد.

آغاز جشنوراه حسابهای قرض الحسنه بانک صادرات

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام