رکوردشکنی دولت در بورس تهران

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهرکوردشکنی دولت در بورس تهران

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکوردشکنی دولت در بورس تهران

برچسب ها: اقتصادبورس

با بازگشایی دو اوراق نفتی، امروز بزرگترین تامین مالی دولت در کل تاریخ بورس تهران رقم خورد.

تعداد 35 میلیون برگه از اوراق مشارکت شرکت ملی نفت ایران با نماد «مپارس712» به بهای 35000 میلیارد ریال و میزان 15 میلیون برگه از اوراق مشارکت شرکت ملی نفت ایران با نماد «مغرب9712» به ارزش 15000 میلیارد ریال امروز در بورس تهران افتتاح شدند.

رکوردشکنی دولت در بورس تهران

به گزارش از خبرگزاری تسنیم، اوراق «مپارس712» و «مغرب9712» با سر رسید 3 ساله با سود علی الحساب 21 درصد روزشمار و معاف از مالیات می باشدکه سود آن هر 3 ماه پرداخت می گردد و دامنه نوسان روزانه این اوراق نیز 5 درصد و تسویه حساب و پایاپای T+1 مقرر گردید.

افزون بر این ضامن این اوراق صندوق بازنشستگی پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت و عامل پرداخت سود شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) اعلام شده است.

شایان ذکر است دو اوراق مشارکت ملی نفت با نمادهای «مپارس» و «مغرب» از 19 اسفند سال پیش در لیست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج گردید و در روز 25 اسفند سال گذشته با معامله 48 هزار میلیارد ریال از دو اوراق مشارکت ملی نفت با نمادهای «مپارس» و «مغرب» بزرگترین تامین مالی دولت در تاریخ بورس تهران رخ داد.

رکوردشکنی دولت در بورس تهران

 

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام