برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

ادامه سقوط شاخص در نخستین روز کاری هفته

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهادامه سقوط شاخص در نخستین روز کاری هفته

دوره دیجیتال مارکتینگ

ادامه سقوط شاخص در نخستین روز کاری هفته

شاخص کل بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات روز (یکشنبه) بازار سرمایه با افت 751 واحدی تا کانال 70 هزار واحدی سقوط کرد و در ارتفاع 70هزار و 291 واحدی ایستاد.

 

ادامه سقوط شاخص در نخستین روز کاری هفته

علاوه بر شاخص کل بورس و اوراق بهادار، تمام شاخص های بورسی امروز نیز همانند روز چهارشنبه هفته گذشته روند نزولی داشت و تالار شیشه ای قرمز پوش بود.

شاخص 30 شرکت بزرگ 47 واحد، آزاد شناور هزار و 85 واحد، بازار اول 691 واحد،بازار دوم 570 واحد و صنعت 529 واحد با افت مواجه شد.

همچنین امروز تعداد 564 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 149 میلیارد تومان در 45 هزار نوبت معاملاتی دادوستد شد و نمادهای معاملاتی وغدیر، رمپنا، فولاد، وبصادر و وبملت بیشترین اثر منفی بر حرکت دماسنج بازار سهام را داشتند و نمادهای بترانس، فاراک و شبهرن نیز از معدود نماهای روبه رشد بازار بودند که سعی در جلوگیری از ریزش بیشتر نماگر بازار سرمایه داشتند.

ارزش بازاری بورس به 317 هزار میلیارد تومان سقوط کرد.

براساس این گزارش، پیشتر نیز شاخص بورس در تیر ماه امسال ارتفاع 70 هزار واحد را نیز تجربه کرده بود که تا امروز بیشترین نزول آن مربوط به 9 تیر و افت شاخص تا ارتفاع 70 هزار و 341 واحد بود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام