برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

روند حرکتی عجیب شاخص بورس

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهروند حرکتی عجیب شاخص بورس

دوره دیجیتال مارکتینگ

روند حرکتی عجیب شاخص بورس

شاخص بورس تهران در بازار امروز رفتارهای متفاوتی از خود نشان داد. ابتدا روند مثبتی در پیش گرفت و تا نیمه 71 هزار واحد بالا رفت، اما نیمه معاملات منفی شد و دوباره در انتهای معاملات با رنگ سبز به کار خود پایان داد.

 

روند حرکتی عجیب شاخص بورس

شاخص بورس امروز رفتارهای متفاوتی از خود نشان داد به طوری که در ابتدای معاملات روند مثبتی در پیش گرفت و تا نیمه 71 هزار واحد پیش رفت، اما در نیمه معاملات با افت زیادی مواجه شد و تا کانال 71 هزار و 336 واحد عقب‌نشینی کرد این روند دوباره دچار تغییر شد و در ساعت حدود 11 روند نزولی بورس دوباره از سر گرفته شد تا اینکه در نهایت شاخص بورس تهران به رشد 5 درصدی رضایت داد.

در بازار امروز شرکت‌های ارتباطات سیار، مپنا، مخابرات، سایپا، گروه بهمن، توسعه صنایع بهشهر، نفت بهران، بانک ملت و ایران تراسفو از شرکت‌های بودند که تاثیر مثبتی روی شاخص بورس گذاشتند اما در مقابل شرکتهای فولاد مبارکه، بانک سینا، پتروشیمی فناوران، سیمان فارس و خوزستان و گل گهر نگذاشتند تا شاخص بیشتر از این میزان رشد کند.

همچنین امروز شرکتهای ایران تراسفو، گروه بهمن و صنایع آذرآب پر اقبال ترین سهم‌های بازار بودند، زیرا که با بیشترین تقاضای خرید مواجه شدند.اما شرکت‌های خودرویی مانند گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، سرمایه گذاری رنا و سایپا دیزل همچنان مورد بی توجهی بازار قرار گرفته و بیشترین تقاضای فروش را به خود اختصاص دادند.

در بازار امروز حجم معاملات تقریبا متعادل بود به طوری که در مجموع 594 میلیون سهم به ارزش 160 میلیارد تومان داد و ستد شد و ارزش بازار سرمایه به 322 هزار میلیارد تومان رسید.


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام