برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

وضعیت بورس تهران بعد از دو روز افت

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهوضعیت بورس تهران بعد از دو روز افت

دوره دیجیتال مارکتینگ

وضعیت بورس تهران بعد از دو روز افت

پس از آنکه طی دو روز ابتدایی هفته جاری، شاخص بورس روند نزولی آرام خود را آغاز کرده بود در روز دوشنبه شاخص کل با 35 واحد افزایش (05 / 0 درصد) به رقم 75966 واحد رسید.

 

وضعیت بورس تهران بعد از دو روز افت

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین پس از اینکه کارشناسان بازار سرمایه پیش بینی کردند حداقل تا سوم آذر روند بازارسرمایه با فراز و نشیب همراه است بار دیگر روند نزولی شاخص تغییر مسیر داد و افزایش پیدا کرد. این افت و خیز شاخص بازار سرمایه با نزدیک شدن به مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 وارد فازه جدی تری شده است به طوریکه بنا بر اعلام فعالان بازار، بورس به کوچک ترین اخبار مذاکرات واکنش نشان می دهد. واکنش شاخص به اخبار مذاکرات در روز دوشنبه مثبت بوده به طوریکه شاخص کل با 35 واحد افزایش (05 / 0 درصد) به رقم 75966 واحد رسید.

شاخص بازار اول با 46 واحد افزایش به رقم 56189 واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با 66 واحد کاهش عدد 147923 واحد را تجربه کرد.

همچنین بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل توسعه معادن و فلزات، ملی صنایع مس ایران، مخابرات ایران و بیشترین تاثیر مثبت بر شاخص کل را بانک ملت، بانک تجارت، بانک پاسارگاد، سایپا و سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی به خود اختصاص دادند.

در ضمن بیشترین حجم معاملات را بانک صادرات ایران، فولاد خراسان (فخاس2)، سرمایه گذاری شاهد، بانک ملت( وبملت2)، سایپا، تراکتور سازی ایران (تایرا2) به نام خود ثبت کردند.

همچنین در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی نماد معاملاتی شركت سیمان شرق پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی بازگشایی شد.

از سویی دیگر نماد معاملاتی شركت های وتوژن، جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی - عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره،حق تقدم استفاده نشده شركت چرخشگر با توجه به پایان مهلت پذیره نویسی و بین المللی توسعه ساختمان با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم متوقف شدند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام