برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تغییر مسیر بورس تهران بعد از 10 روز

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهتغییر مسیر بورس تهران بعد از 10 روز

دوره دیجیتال مارکتینگ

تغییر مسیر بورس تهران بعد از 10 روز

بورس اوراق بهادار تهران که چند روزی است به طور مداوم با افت قیمت‌ها دست و پنجه نرم می کند، از روز گذشته تکان خورد و مسیر خود را تغییر داد.

بورس تهران بعد از 10 روز حرکت نزولی، روند رو به رشد خود را از دیروز آغاز کرد و با افت دسته جمعی نمادها مواجه شد، امروز نیز به حرکت رو به رشد خود ادامه داد و با افزایش 114 واحدی به کانال 71 هزار و 930 واحد رسید.

 

به این ترتیب در معاملات امروز قیمت سهام شرکتها با افزایش مواجه شد به طوری که شرکتهای نفت و گاز پارسیان، مپنا، دارویی تامین، بانک صادرات، بانک انصار، ملی مس و سایپا بیشترین تاثیر را در افزایش شاخص بورس گذاشتند.

این در حالی است که شرکتهایی مانند بانک پاسارگاد، گل گهر، چادرملو و توسعه معادن و فلزات با افت اندک خود مانع از رشد بیشتر شاخص شدند؛ به این ترتیب در بازار روز سه‌شنبه صنایع محصولات شیمیایی، فلزات اساسی، دارویی و خدمات فنی و مهندسی بیشترین تاثیر را در شاخص بورس گذاشتند.

همچنین در بازار امروز روند خرید و فروش حقیقی‌ها متعادل بود به طوری که سرمایه گذاران حقیقی از صنایعی مانند محصولات شیمیایی، بانکها، فلزات اساسی و خدمات فنی و مهندسی خارج شده و در مقابل به صنایعی مانند محصولات دارویی،خودرو و ساخت قطعات وارد شدند.

به بیان دیگر در تالار شیشه ای امروز حقیقی ها 303 هزار و 971 میلیون سهم خریداری کرده و در مقابل 306 هزار و 473 میلیون سهم فروختند.

در بازار امروز حجم معاملات بر خلاف روزهای گذشته افزایش پیدا کرد و 425 میلیون سهم به ارزش 116 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت و ارزش بازار سرمایه به 325 هزار میلیارد تومان رسید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام