برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 28 فروردین: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

بازگشایی دوباره دو نماد معاملاتی در بورس

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهبازگشایی دوباره دو نماد معاملاتی در بورس

دوره دیجیتال مارکتینگ

بازگشایی دوباره دو نماد معاملاتی در بورس

در معاملات امروز بازار سهام نماد معاملاتی شرکت مهندسی تکنوتار با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم، متوقف شد.

 

در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های فولاد خوزستان جهت برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و توسعه شهری توس گستر جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی، متوقف می شوند.

 

در مقابل نماد معاملاتی شرکت سیمان دورود پس از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیات مدیره، با محدودیت نوسان قیمت بازگشایی شد.

همچنین نماد معاملاتی حق تقدم شرکت های گسترش نفت و گاز پارسیان و فرآورده های نسوز ایران با توجه به اعلام مهلت پذیره نویسی، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج تک قیمتی به تالار آمد.

به علاوه نماد معاملاتی شرکت صنایع شیمیایی فارس پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر تصویب افزایش سرمایه،( بدون محدودیت نوسان قیمت ) با استفاده از مکانیزم حراج تک قیمتی قابل خرید و فروش شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام