برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


ارزش بازار سهام از مرز 400 هزار میلیارد تومان گذشت

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهارزش بازار سهام از مرز 400 هزار میلیارد تومان گذشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

ارزش بازار سهام از مرز 400 هزار میلیارد تومان گذشت

در داد و ستدهای روز جاری بازار سهام متغیرهای این بازار بازهم توانستند رکوردهای جدیدی را به ثبت برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) در معاملات آخرین روز کاری هفته با رشد ۵۸۰ واحدی شاخص کل ، بازدهی سرمایه گذاران تالار حافظ از ۱۱۵ درصد فراتر رفت.

 

شاخص کل روز چهارشنبه متاثر از رشد قیمت نمادهای مخابرات، گل گهر، چادرملو، سرمایه گذاری امید و هلدینگ پارسیان که بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند، ۵۸۰ واحد رشد کرد و در عدد ۸۲ هزار و ۱۲۹ قرار گرفت.

شاخص صنعت نیز ۲۶۱ واحد بالا رفت و شاخص بازار اول در حالی رشد ۸۶۳ واحدی را ثبت کرد که شاخص بازار دوم با افتی هزار و ۲۰۶ واحدی رو به رو شد.

همچنین نماد هلدینگ خلیج فارس و پالایش نفت بندرعباس بیشترین تاثیر منفی را بر این متغیر ثبت کرد.

سرمایه گذاران تالار حافظ امروز یک میلیارد و ۳۵۹ میلیون برگه سهم و حق تقدم را در بازار دست به دست کردند که ارزش این معاملات بیش از 593 میلیارد تومان بود.

بر اساس این گزارش، ارزش روز بازار نیز از رقم بی سابقه ۴۰۱ هزار میلیارد تومان قرار گرفت.

همچنین بیشترین رشد قیمت ها متعلق به نمادهای سپنتا، تامین ماسه ریخته گری، سرامیک صنعتی اردکان، تولیدی شیشه رازی ، کاشی پارس، کشت و صنعت چین چین وافست بود.

در مقابل نمادهای نوسازی و ساختمان تهران، لبنیات کالبر، سخت آژند، سایپا شیشه ، البرز دارو ، جام دارو و داده پردازی با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات قرار گرفتند.

سنگین ترین صف های خرید نیز در نمادهای بانک تجارت، گروه بهمن ، سایپا، سرمایه گذاری امید، هلدینگ پارسیان، ایران خودرو و بانک پاسارگاد تشکیل شد.

این در حالی بود که بیشترین عرضه ها را نمادهای سرمایه گذاری صنعت نفت، مهرکام پارس،البرز دارو،نوسازی و ساختمان تهران،داده پردازی ایران،پتروشیمی فناوران و شهد ایران تجربه کردند.

همچنین نماد بانک پاسارگاد با معامله۱۶۷ میلیون سهم ، بانک صادرات با ۱۰۶ میلیون سهم و گروه بهمن با ۸۰ میلیون سهم بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند.

بیشترین ارزش معاملات نیز با نمادهای بانک پاسارگاد با ۴۹۸ میلیارد ریال، هلدینگ پارسیان با ۴۳۸ میلیارد ریال و هلدینگ خلیج فارس با ۳۲۴ میلیارد ریال بود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام