برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

ارزش بازار سهام از مرز 400 هزار میلیارد تومان گذشت

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهارزش بازار سهام از مرز 400 هزار میلیارد تومان گذشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

ارزش بازار سهام از مرز 400 هزار میلیارد تومان گذشت

در داد و ستدهای روز جاری بازار سهام متغیرهای این بازار بازهم توانستند رکوردهای جدیدی را به ثبت برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) در معاملات آخرین روز کاری هفته با رشد ۵۸۰ واحدی شاخص کل ، بازدهی سرمایه گذاران تالار حافظ از ۱۱۵ درصد فراتر رفت.

 

شاخص کل روز چهارشنبه متاثر از رشد قیمت نمادهای مخابرات، گل گهر، چادرملو، سرمایه گذاری امید و هلدینگ پارسیان که بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند، ۵۸۰ واحد رشد کرد و در عدد ۸۲ هزار و ۱۲۹ قرار گرفت.

شاخص صنعت نیز ۲۶۱ واحد بالا رفت و شاخص بازار اول در حالی رشد ۸۶۳ واحدی را ثبت کرد که شاخص بازار دوم با افتی هزار و ۲۰۶ واحدی رو به رو شد.

همچنین نماد هلدینگ خلیج فارس و پالایش نفت بندرعباس بیشترین تاثیر منفی را بر این متغیر ثبت کرد.

سرمایه گذاران تالار حافظ امروز یک میلیارد و ۳۵۹ میلیون برگه سهم و حق تقدم را در بازار دست به دست کردند که ارزش این معاملات بیش از 593 میلیارد تومان بود.

بر اساس این گزارش، ارزش روز بازار نیز از رقم بی سابقه ۴۰۱ هزار میلیارد تومان قرار گرفت.

همچنین بیشترین رشد قیمت ها متعلق به نمادهای سپنتا، تامین ماسه ریخته گری، سرامیک صنعتی اردکان، تولیدی شیشه رازی ، کاشی پارس، کشت و صنعت چین چین وافست بود.

در مقابل نمادهای نوسازی و ساختمان تهران، لبنیات کالبر، سخت آژند، سایپا شیشه ، البرز دارو ، جام دارو و داده پردازی با بیشترین کاهش قیمت در انتهای جدول معاملات قرار گرفتند.

سنگین ترین صف های خرید نیز در نمادهای بانک تجارت، گروه بهمن ، سایپا، سرمایه گذاری امید، هلدینگ پارسیان، ایران خودرو و بانک پاسارگاد تشکیل شد.

این در حالی بود که بیشترین عرضه ها را نمادهای سرمایه گذاری صنعت نفت، مهرکام پارس،البرز دارو،نوسازی و ساختمان تهران،داده پردازی ایران،پتروشیمی فناوران و شهد ایران تجربه کردند.

همچنین نماد بانک پاسارگاد با معامله۱۶۷ میلیون سهم ، بانک صادرات با ۱۰۶ میلیون سهم و گروه بهمن با ۸۰ میلیون سهم بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص دادند.

بیشترین ارزش معاملات نیز با نمادهای بانک پاسارگاد با ۴۹۸ میلیارد ریال، هلدینگ پارسیان با ۴۳۸ میلیارد ریال و هلدینگ خلیج فارس با ۳۲۴ میلیارد ریال بود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام