پرداخت تسهیلات بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر»

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهپرداخت تسهیلات بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر»

دوره دیجیتال مارکتینگ

پرداخت تسهیلات بانک مهراقتصاد در قالب طرح «شمیم مهر»

معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد از پرداخت تسهیلات در قالب طرح «شمیم مهر» از محل سپرده‌های سرمایه گذاری در این بانک خبر داد.

حمید رضا نجف‌پور کردی- معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک- با تاکید بر لزوم پاسخگویی به نیاز سپرده گذاران و تنوع بخشی به محصولات و خدمات گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری (مدظله) در راستای خلق «حماسه اقتصادی» کار‌شناسان اداره طراحی و توسعه محصولات بانک پس از انجام مطالعات و تحقیقات می‌دانی، و تجزیه و تحلیل اطلاعات، طرح «سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر» را در حوزه‌های مشارکت، سرمایه در گردش و یا خرید‌های سرمایه‌ای عملیاتی کردند.

وی در خصوص ویژگی‌های این طرح گفت: در طرح «سپرده سرمایه گذاری شمیم مهر» مشتریانی دارای سپرده‌های سرمایه گذاری که در حال انجام فعالیت‌های اقتصادی در مراکز و بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ می‌باشند می‌توانند برای توسعه فعالیت اقتصادی خود از محل اعتبار سپرده خویش اقدام به دریافت تسهیلات مشارکتی کنند.

نجف‌پور تصریح کرد: تمامی مشتریان و دارندگان حساب سپرده‌های رویان مهر، سما و اکسیر مهر، از این پس می‌توانند با مراجعه به تمامی شعب این بانک در سراسر کشور، از خدمات جدید با مزیت رقابتی بالا بهره‌مند شوند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام