بورس، بانک و بیمه

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمه

بورس، بانک و بیمه

آیا پایان دوران خودروهای چینی در ایران نزدیک است؟!

بعد از برجام شرایط برای همکاری ایران با کشورهای غربی افزایش یافت و به دنبال آن ایران توانست همکاری های خود را با پژو و رنوی فرانسه افزایش دهد. در این میان خبرها حاکی از آن است که با ورود این خوردوها به ویژه پژو 2008، پایان دوران طلایی چینی ها در بازار خودروی ایران نزدیک است.

ادامه مطلب...

مروری بر روند مسیر فرآیند بانکی در پسابرجام

راهکارهای رفع موانع تجاری و روند پیشرفت فرآیندهای بانکی پس از لغو تحریم‌ها از سوی پژوهشکده پولی و بانکی بررسی می‌شود.

ادامه مطلب...

خطا در بارگذاری سایت بانک پارسیان

سایت بانک پارسیان ساعاتی است که با مشکل روبرو است. به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، سایت بانک پارسیان در آدرس www.parsian-bank.com از ساعاتی پیش با اختلال و مشکل روبرو است و همان طور که در تصویر زیر قابل مشاهده است، این سایت بارگذاری نمی شود.

ادامه مطلب...

اصلاح سیاست های ارزی؛راهکار بهبود سودآوری شرکت ها

به گفته یکی از کارشناسان بازار سرمایه در حال حاضر، تولید در اقتصاد ما هیچ گونه جایگاهی ندارد و به همین منظور نیز اصلاح سیاست های ارزی، می تواند راهکار بسیار مناسبی برای وجود تداوم در سودآوری شرکت های بورسی باشد.

ادامه مطلب...

انتقاد وزیر صنعت از تبلیغ کالاهای خارجی

نعمت زاده، وزیر صنعت از تبلیغات کالاهای خارجی در سطح شهر به شدت انتقاد کرد و اظهار داشت با وجود اینکه مشابه این کالا ها در ایران تولید می شود، نباید تبلیغ این کالاهای خارجی انجام بگیرید.

ادامه مطلب...

امکان برداشت از خودپردازها تا 500 هزار تومان

به نقل از بانک مرکزی، سقف برداشته از خودپردازها از روز گذشته و در 15 روز نخستین فرودین ماه سال آینده، سقف برداشت از خودپرداز ها تا 500 هزار تومان افزایش یافت و این امکان تا تاریخ 1396/1/15 امکانپذیر خواهد بود.

ادامه مطلب...

ورشکستگی بانک سرمایه؛ از شایعه تا تکذیب رسمی

برچسب ها: بانک

چند وقتی بود که در شبکه های اجتماعی مختلف، مطالبی (بدون ذکر منبع موثق) پیرامون ورشکستگی بانک سرمایه منتشر می شد. هر چند، عمدۀ مخاطبان از این موضوع که اخبار منتشر شده و غیررسمی در شبکه های اجتماعی قابل اعتنا نیستند، مطلع هستند، ولی زمانی که موضوع خبر این قدر مهم باشد، احتمالاً گروهی از مشتریان با استناد به این جمله که «احتیاط شرط عقل است» اقدامات متناظر با خبر ورشکستگی یکی از بانکهای مهم کشور را صورت می دهند. این موضوع تا جایی پیش رفت که بانک سرمایه دیروز در اطلاعیه ای رسمی که برای تمام خبرگزاری ها نیز ارسال، رسماً کذب بودن خبر مربوط به اعلام ورشکستگی رسمی بانک سرمایه در اسفند ماه را اعلام نمود.

ادامه مطلب...

رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

قائم مقام مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی بانک صادرات از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات ایران رونمایی کردند.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:دستاوردهای پولی و بانکی توافق هسته ای ایران

با فرا رسیدن یک سالگی برجام، بررسی های در خصوص گشایش های پولی و بانکی ایران در این یک سال صورت گرفته است که در این اینفوگرافی به نمایش درآمده است.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: مقایسه سود بانکی ایران با سایر کشورها

در این اینفوگرافی به مقایسه نرخ سود بانکی ایران و جهان پرداخته شده است و همانطور که مشاهده می کنید، ایران با نرخ سود بانکی 15 درصد با فاصله بسیار زیادی نسبت به دیگر کشورهای در جایگاه اول قرار دارد.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 44

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام