بورس، بانک و بیمه

امکاناتاخبار مدیرانبورس، بانک و بیمه

بورس، بانک و بیمه

رونمایی از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات

قائم مقام مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی بانک صادرات از نسخه جدید وبسایت بانک صادرات ایران رونمایی کردند.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:دستاوردهای پولی و بانکی توافق هسته ای ایران

با فرا رسیدن یک سالگی برجام، بررسی های در خصوص گشایش های پولی و بانکی ایران در این یک سال صورت گرفته است که در این اینفوگرافی به نمایش درآمده است.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: مقایسه سود بانکی ایران با سایر کشورها

در این اینفوگرافی به مقایسه نرخ سود بانکی ایران و جهان پرداخته شده است و همانطور که مشاهده می کنید، ایران با نرخ سود بانکی 15 درصد با فاصله بسیار زیادی نسبت به دیگر کشورهای در جایگاه اول قرار دارد.

ادامه مطلب...

کارت های بانکی ایران بین المللی می شوند

برچسب ها: بانک

علی کرمانشاه، معاون فناوری بانک مرکزی جمهوری اسلامی به تازگی اعلام کرد که بعد از بررسی پیشنهادات بسیاری از سوی قدرتمندترین شرکت های بین المللی، کارت های بانکی ایران تا اوایل سال آینده به بازارهای بین المللی متصل می شوند و بر همین اساس، امکان استفاده از کارت های بانکی ایران در خارج از کشور نیز مهیا می گردد.

ادامه مطلب...

صنعت بیمه ایران در سال 2016 از نگاه بیزنیس اینسایدر

برچسب ها: صنعت بیمه

بینزینس اینساید آینده توسعه بازار بیمه ایران را مثبت اعلام کرده است، ورود دوباره و به تدریج به BMI (بیزینس اینترنشنال اقتصاد جهانی) عامل پیشرفت و ارتقا در حوزه های مالی و تولیدی تا سال 2020 خواهد شد.

ادامه مطلب...

رشد قابل توجه معاملات بورس تهران در سال 95

به گفته مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، میزان معاملات بورس تهران در مدت 7 ماهه نخست سال 95 با رشد 70 درصدی روبرو بوده و به میزان 38 هزار میلیارد تومان رسیده است.

ادامه مطلب...

مدیران بزرگترین شرکت بیمه دنیا به ایران می آیند

برچسب ها: صنعت بیمه

به دنبال سفر رئیس کل بیمه ایران به اروپا جهت مذاکره با بیمه گران لندن و مونیخ، قرار شده است دو نفر از مدیران لویدز، یکی از معتبرترین شرکت های بیمه جهان، به زودی به تهران سفر کنند.

ادامه مطلب...

بیانیه بانک صادرات به دنبال رفع تحریم بانکی توسط اتحادیه اروپا

برچسب ها: بانک

رفع تحریم های بانکی از سوی شورای اجرایی اتحادیه اروپا، چشم انداز تازه ای را برای تمامی ذینفعان، سهامداران و دوستداران بانک صادرات ایران به ارمغان خواهد آورد.

ادامه مطلب...

بانک صادرات در مورد خریدهای آنلاین هشدار داد

با گسترش فعالیت های الکترونیکی و خرید و فروش های آنلاین کاربران در فضای دنیای مجازی به ویژه در مورد خریدهای آنلاین ، برای در امان ماندن از برخی چالش ها و مشکلات می بایست اصول ایمنی را که از اهمیت بالایی برخوردار هستند را رعایت نمود.

ادامه مطلب...

میزان حداقل و حداکثر کارمزد خدمات بانکی مشخص شد

بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه‌ای به تمامی بانک ها، انواع و همچنین میزان حداقل و حداکثر کارمزد خدمات بانکی را جهت اجرا به سیستم بانکی اعلام نمود.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 43

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام