برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


اخبار مدیران - صفحه 6

اخبار مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار مدیران

آشنایی با شرکت صنایع کوپله رعد، با سابقه‌ای ۳۰ ساله

تامین و تجهیز انواع دستگاه های دیزل‌ژنراتور با برند جهانی

زمانی که صحبت از محصولی چون دیزل‌ژنراتور می شود، ممکن است این پرسش برای ما پیش بیاید که کاربردهای اصلی آن چیست؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که دیز‌ل‌ژنراتورها، چه گازوئیل سوز و چه گاز سوز، یکی از نیازهای مبرم صنایع، مراکزداده، مگامال‌ها، هتل‌ها، مراکز درمانی، منازل و دیگر مکان‌ها، در تامین نیروی پشتیبان برق به شمار می‌آیند. یکی از شرکت‌های نسل اولی که با بیش از ۳۰ سال سابقه، در تامین و عرضه این محصول فعالیت پویا دارد، شرکت صنایع کوپله رعد می‌باشد. شرکتی که در این فرصت، بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب...

موج جدید گرانی برای ماشین آلات صنایع چوب

استفاده از چوب در بخش های مختلف صنعتی، ساختمان سازی، دکوراسیون و یا حتی صنایع دستی، از دیربار در ایران رواج زیادی داشته است. صنعت چوب یکی از متنوع ترین صنایعی است که با گذشت زمان، از شمایل سنتی، به شکل صنعتی و مدرن تغییر وضعیت داده است. گرانی های چند سال اخیر در ایران اما تاثیر خود را بر روی ماشین الان اسن صنعت نیز گذاشته است.

ادامه مطلب...

سنجاق: چگونه نیروی کار مناسب برای باربری انتخاب کنیم؟

همه نقل مکان‌ها یکی نیستند و اطلاعات لازم برای تمام آنها یکسان نیست. نقل مکان به آن دست خیابان با نقل مکان به جاهای دوردست یکی نیست. باید مطمئن شوید که اثاثیه‌تان درست در کامیون بارگذاری شده و برای این منظور از نیروی کار درست و قابل اعتماد استفاده کرده باشید. بنابراین در زمان آماده شدن برای باربری راه دور چطور باید نیروی کار مناسب را انتخاب کنید؟ برای این منظور باید نکاتی را در نظر بگیرید که در ادامه به شما می گوییم.

ادامه مطلب...

راهکارهای سنجاق برای تعمیر شوفاژ

رادیاتورهایی که با دیگ بخار کار می‌کنند می‌توانند مشکلات زیادی داشته باشند. نگران نباشید خوشبختانه این مشکلات به سادگی حل می‌شوند. در سیستم های بخار تک لوله ، بسیاری از مشکلات را می توان در اتصالات دریچه هوا جستجو کرد.

تعمیر شوفاژ

اهمیت تشخیص نوع شوفاژ در تعمیر شوفاژ

اگر سیستم گرمایش شما از دیگ بخار استفاده می کند، می تواند از دو نوع آب گرم یا بخار باشد. در سیستم های دیگ بخار آب گرم، رادیاتورها همیشه دارای دو لوله در انتهای مخالف رادیاتور هستند. یک لوله آب داغ را از دیگ بخار به رادیاتور می رساند و لوله دیگر آب را برای گرم شدن دوباره به دیگ منتقل می کند. به طور کلی می توانید سیستم آب گرم را با وجود مخزن انبساط، که معمولاً در نزدیکی دیگ بخار واقع شده است، شناسایی کنید. همچنین یک پمپ آب برقی متصل به دیگ بخار وجود دارد که عموماً روی لوله برگشت آب سرد منتهی به دیگ نصب شده است. در سیستم بخار، لوله ها بخار گازی را به جای آب گرم به رادیاتورها منتقل می کنند. رادیاتور بخار شباهت زیادی به رادیاتور آب گرم دارد، اما در سیستم بخار، دیگ بخار به مخزن انبساط و پمپ آب نیاز ندارد. سیستم‌های بخار می‌توانند یک لوله ای یا دو لوله ای باشند. در سیستم‌های دو لوله‌ای، هر رادیاتور دارای دو لوله است که یک لوله بخار گازی را به رادیاتور می رساند ، در حالی که لوله دیگر آب متراکم را به دیگ بخار برمی گرداند. اگر سیستم تک لوله ای دارید، همان لوله ای که بخار را به رادیاتور می رساند، آب چگال را نیز به دیگ بخار برمی گرداند. اگر فقط یک لوله به رادیاتور متصل است، مطمئن باشید که سیستم بخار یک لوله ای دارید. در سیستم‌های یک لوله، باید یک دریچه هوا را در یک سر رادیاتور پیدا کنید. این دریچه هوا اغلب منبع مشکلات در شوفاژ بخار است. دریچه هوا روی رادیاتور بخار اجازه می دهد تا هوای سرد شده در رادیاتور به بیرون رانده شود و با شروع چرخه گرمایش، فضایی برای بخار ورودی ایجاد شود. صدای خش خش هوا که از دریچه خارج می شود علامت عملکرد عادی است، اما هنگامی که رادیاتور به دما می رسد و دریچه هوا بسته می شود، سر و صدا باید متوقف شود، بنابراین بخار را در رادیاتور حفظ می کند تا بتواند گرمای خود را رها کرده و متراکم شود.

ادامه مطلب...

خرید انواع پیچ و مهره با استاندارد جهانی

از جمله اساسی ترین وسایلی که در زندگی انسان ها نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید پیچ و مهره ها هستند. کمتر وسیله ای را در اطراف خود می توان یافت که در آن از پیچ و مهره استفاده نشده باشد. به همین منظور با توجه به وسعت کاربردی آن خرید پیچ و مهره و ساخت آن می بایست جز اولویت ها قرار گیرد.

با توجه به این که پیچ و مهره در اکثر صنایع حساس کاربرد زیادی دارند و هرگونه ضعف در ساخت آن موجب آسیب های جبران ناپذیری می شود ، ساخت آن ها می بایست با بالاترین میزان حساسیت و استانداردهای لازم انجام گیرد. پیچ و مهره نفت و گاز ، پتروشیمی ، ماشین سازی ، ساختمان سازی ، خودرو سازی ، هواپیما سازی و... تنها چند مورد از مهم ترین صنایعی هستند که این وسیله لازمه اساسی در آن ها می باشد.

استفاده از پیچ و مهره در صنایع پتروشیمی

استفاده از پیچ و مهره در صنایع پتروشیمی از جمله پرکاربرد ترین وسایل می باشد. پیچ و مهره نفت و گاز دارای استاندارد های خاصی هستند که به منظور ساخت آن ها می بایست دقت بالایی را به کار برد. با توجه به حساسیت این صنعت و کاربرد گسترده ای که پیچ و مهره ها در آن دارند ، ساخت آن ها می بایست در کارخانه های تولید پیچ و مهره معتبر صورت گیرد تا محصول نهایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

پیج و مهره

مخازن ، پمپ های اندازه گیری ، کلیه اتصالات قطعات از جمله لوله ها و بسیاری دیگر از وسایلی که در صنایع نفت و گاز وجود دارند به وسیله پیچ و مهره نفت و گاز در کنار هم مشغول به کار هستند. فشارهای وارده به پیچ و مهره ها ، شرایط آب و هوایی ، وجود مواد شیمیایی و بسیاری دیگر از موارد در صنایع پتروشیمی ، به پیچ و مهره هایی با استحکام و مقاومت بالا نیازمند می باشند.

مهم ترین پیچ و مهره های مورد استفاده در این صنعت انواع استاد بولت ها ، یوبولت ، پیچ های شش گوش و... می باشند. همچنین با توجه به شرایط محیطی از پوشش کادمیوم کرومات جهت مقاومت بیشتر پیچ و مهره بر روی آن ها استفاده می شود.

کاربرد پیچ و مهره در صنایع ماشین سازی

یکی دیگر از صنایعی که نیاز به پیچ و مهره با استاندارد جهانی دارد ، صنایع ماشین سازی می باشد. خرید پیچ و مهره در چنین صنایعی بدلیل کاربرد و میزان زیاد استفاده از آن می بایست بر اساس بالاترین کیفیت صورت پذیرد. اکثر اتصالات مورد نیاز قطعات در این صنعت با استفاده از پیچ و مهره بوده و از مهم ترین و کاربردی ترین مدل های آن ها می توان به پیچ ماشینی در مدل های آهنی با استاندارد DIN985 ، دوسو ، خزینه چهارسو و یا آلن اشاره کرد.

اتصالات قطعات دستگاه هایی همچون پمپ ها ، ژنراتور ، انواع شیر آلات ، کمپرسورها و... که همگی جز صنایع ماشین سازی محسوب می شوند با استفاده از پیچ و مهره ها انجام می گیرد و برای ساخت آن ها به این وسیله نیاز است. خرید پیچ و مهره با استاندارد و کیفیت بالا در این صنایع نکته مهمی است که می بایست به آن دقت شود.

اتصال قطعات در صنایع خودرو و هواپیما سازی

پیچ و مهره ها در صنایع خودرو سازی و هواپیما سازی هم همانند سایر صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورت وجود حتی یک پیچ معیوب یا غیر استاندارد در چنین صنایعی ، بروز حوادث و خطرات جبران ناپذیری را به همراه دارد. حفظ مقاومت در برابر سایش ، خوردگی و یا اکسیداسیون پیچ و مهره یکی از مهم ترین مسائلی است که در چنین صنایعی می بایست به آن دقت شود. پیچ های شش گوش متداول ترین پیچ ها در صنایع خودرو سازی هستند که بیشتر از سایر مدل ها از آن استفاده می شود.

در ساخت هواپیما ها نیز در حدود نیمی از قطعات به کار رفته در آن پیچ و مهره ها هستند و بر همین اساس می توان متوجه اهمیت آن شد. اتصال قطعات به صورت ایمن در هواپیما ها و بر اساس شرایط محیطی ( آب و هوا ، میزان لرزش و فشار های وارده و...) که دارد جز مسائلی است که باید به آن دقت شود. این اتصالات توسط پیچ و مهره هایی با استاندارد جهانی انجام خواهد گرفت تا کیفیت نهایی در بالاترین حد ممکن باشد. جنس پیچ و مهره های به کار رفته در این صنعت از آلومینیوم ، فولاد ، تیتانیوم ، سوپر آلیاژ ها و... می باشد.

پیج و مهره

در دیگر صنایع همچون ساختمان سازی به منظور انجام فرآیند اتصالات سازه ای از انواع پیچ و مهره ها استفاده می شود. یکی از پر کاربرد ترین پیچ های مورد استفاده در صنایع ساختمانی رولبولت می باشد که استفاده از آن در ایجاد صفحه پایه رایج ترین مورد کاربرد پیچ و مهره است.

ضرورت خرید پیچ و مهره با استاندارد جهانی

با توجه به اهمیت صنایعی که از پیچ و مهره در آن ها استفاده می شود ، خرید پیچ و مهره با بالاترین استاندارد ها مهم ترین نکته ای است که می بایست به ان توجه نمود. شرکت های زیادی در ایران امروزه اقدام به تولید پیچ و مهره در انواع مختلف و با استاندارد های جهانی می نمایند که بر اساس تحقیقات به عمل آمده در این باره یکی از شرکت های توانمند در این زمینه ، شرکت سپنتا پیچ می باشد.

این شرکت با هدف تولید انواع پیچ و مهره برای صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، ماشین سازی ، ساختمان سازی و سایر صنایع پر اهمیت و با استانداردهای جهانی از یک دهه پیش فعالیت خود را شروع کرده است و تا به امروز به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین شرکت ها در این حوزه شناخته می شود.

تلفن تماس: 021-55473661 ، 021-55473986

آدرس وبسایت: www.sepantapich.com

مدیریت مالی در مسیر کارآفرینی با دکتر میثم شکری ساز

مدیریت مالی شامل برنامه‌ریزی استراتژیک، سازماندهی، هدایت و کنترل منابع مالی در یک سازمان است و به طور خلاصه وظیفه‌اش این است که دارایی‌های مالی یک سازمان را مدیریت کند. هدف مدیریت مالی این است که به سازمان‌ها کمک ‌کند تا منابع مالی موردنیازشان را تأمین کنند و به شکل بهینه‌ای از این منابع استفاده کنند و همچنین فرصت‌های مطمئن و امنی را برای سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند.

ادامه مطلب...

دوره های آموزشی اتوماسیون صنعتی | مقدماتی و پیشرفته

پکیج آموزشی اتوماسیون صنعتی

امروزه آموزش اتوماسیون صنعتی به یکی از اساسی ترین نیازهای هر شرکت تبدیل شده است. داشتن متخصص برق صنعتی که به تجهیزاتی مانند پی ال سی plc، اینورتر INVERTER، سروو موتور SERVO، شبکه های صنعتی و بسیار موارد دیگرتسلط داشته باشد می تواند در پیشرفت و بهینه شده تولیدات یک کارخانه بزرگ تاثیر مستقیم بگذارد. اما ماجرا اینجاست که این حرفه بسیار تخصصی است و تنها با پکیج های آموزشی مثل جزوه و لوح آموزشی نمی توان روی آن مسلط شد. برای تسلط روی نرم افزارها، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و راه اندازی پروژه ها نیاز با آموزش دیدن پیش افزار متخصص، دیدن و آشنا شدن با لوازم صنعتی از نزدیک و آزمایش های عملی روی آن هاست.

ادامه مطلب...

تیاور؛ اشتغال روستایی و احیاء جنگل های هیرکانی

سیما و سعید سالها به عشق طبیعت سفر کرده اند، هزاران کیلومتر ایرانگردی کرده اند و از بکرترین نقاط این طبیعت منحصر به فرد لذت بردند. تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتند با رهایی از بندهای زندگی شهری به ریشه و اصالتشان یعنی طبیعت برگردند.

زمانیکه بستر زندگی در طبیعت گیلان برایشان فراهم شد، تیاور متولد شد. تی یاور در زبان شیرین گیلکی به معنای یار و یاور تو است که آنها آن را اینطور تعبیر میکنند : تیاور، یار و یاور زمین.

ادامه مطلب...

خرید اقساطی و دندان پزشکی اقساطی | هزینه عمل بینی اقساط

خرید اقساطی ، در شرایط اقتصادی فعلی دنیا جز یکی از برنامه های مالی اصلی بسیاری از خانواده ها شده است. به علاوه با وجود شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی اقساطی، دیگر کمتر کسی پیدا می شود که نگران پرداخت هزینه های پزشکی و دندانپزشکی باشد. چرا که امکان پرداخت هزینه دندان پزشکی اقساطی ، هزینه عمل بینی اقساط و ... به آسانی فراهم شده است. همراه ما باشید تا با نحوه ی استفاده از خدمات خرید اقساطی و پرداخت اقساطی هزینه ها مطلع گردید.

ادامه مطلب...

7 راه حل اقتصادی برای طراحی دکور مغازه با سنجاق

زمانی که صحبت از دکور مغازه و بوتیک‌های لباس می‌شود، ممکن است فکر کنید که نیاز به صرف هزینه‌های گزاف برای طراحی و اجرای دکور خواهید داشت. در این مقاله قصد داریم که شما را با 7 روش اقتصادی و کم هزینه آشنا کنیم که با به کارگیری آن‌ها، می‌توانید رنگ و رویی تازه به مغازه‌تان ببخشید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

صفحه 6 از 439

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام