برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


اخبار مدیران - صفحه 439

اخبار مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار مدیران

ارزش کالای ترانزیت شده کشور در سال 88 از 24 هزار میلیارد تومان فراتر رفت

این رقم نشان دهنده رشد 78 درصدی ارزش ترانزیت کشور در سال 1388 نسبت به متوسط دوره چهار ساله قبل از آن است.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا) آمار منتشر شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که در سال 1388 بیش از 24 هزار و 400 میلیارد تومان کالا از کشور ترانزیت شده است که این رقم نسبت به متوسط سالانه دوره سالهای 1384 تا 1387، رشد 78 درصدی را ثبت کرده است.

ادامه مطلب...

کار در ایران؛ زمان بالا، راندمان پایین

معادل 41.4 درصد از شاغلان كشور بيش از 48 ساعت در هفته كار مي‌كنند که اين نسبت براي مردان 46.8 و براي زنان 17.2 درصد است. 

به گزارش پول‌نيوز، بيش از 41 درصد شاغلان كشور بيش از 48 ساعت در هفته كار مي‌كنند و این در حالی است كه راندمان كار در ایران نسبت به سایر كشورها پایین‌تر است.كار مفید هفتگی در ایران 6 تا هفت ساعت است، در حالی كه این میزان در ژاپن 40 تا‎60 ‎ ساعت و در كره‌جنوبی 54 تا 72 ساعت است‎.

ادامه مطلب...

تاکید دولت ونزوئلا برای افزایش تولید سمند

به نقل از ایکو پرس دیوید بلاسکر سفیر ونزوئلا در تهران در دیدار از ایران خودرو ضمن بیان مطلب فوق، از سفر رییس جمهوری ونزوئلا به تهران و برگزاری کمیسیون مشترک دوکشور در اکتبر آینده خبر داد و گفت: افزایش ظرفیت تولیدخودرو  سمند درسایت ونیراوتو یکی از موضوعات مهم این کمیسیون خواهد بود.وی که به همراه مسوولان بخش های بازرگانی و همکاری های سفارت ونزوئلا در تهران از ایران خودرو دیدن می کرد گفت: بر اساس توافق وزیران صنایع دو کشور، با افزایش قطعات و مجموعه های ارسالی از ایران، ماهانه 1200 دستگاه خودرو در ونیراوتو تولید خواهد شد.

ادامه مطلب...

آمادگی شستا برای واگذاری 42 شرکت در فرابورس

پول‌نيوز - مديرعامل شركت خدمات مديريت صبا تامين اعلام كرد: اين شركت آمادگي دارد، بخشي از سهام 42 شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعي (شستا) را از طريق بازارهاي فرابورس واگذار كند.
 
به گزارش پول‌نيوز، محمد صابري در خصوص درصد مالكيت سهام اين شركت‌ها تصريح كرد: اين شركت‌ها بين هشت تا 100 درصد سهام آنها واگذار خواهد شد و اولويت فروش آن در بازارهاي فرابورس است.

ادامه مطلب...

افزایش شش درصدی تولید آلومینیوم در کشور

ميزان توليد آلومينيوم در واحدهاي آلومينيوم‌سازی كشور در پنج ماهه منتهی به پايان مردادماه سال جاري در مجموع به 127 هزار و 683 تن رسيد كه نسبت به مدت مشابه سال قبل شش درصد افزايش داشت.

به گزارش پول‌نیوز، از كل تولیدات آلومینیوم كشور 77 هزار و 159 تن مربوط به شركت ایرالكو، 45 هزار و 366 تن متعلق به مجتمع المهدی و پنج هزار و 158 تن مربوط به هرمزآل بود.همچنین در پنج ماهه امسال 99 هزار و 812 تن پودر آلومینا توسط شركت آلومینای ایران تولید شد كه نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش داشت، ضمن اینكه در مقایسه با هدف برنامه پیش‌بینی شده چهار درصد بیشتر بود.

ادامه مطلب...

تدوين نقشه راه برای مبارزه با پولشویی

پول‌نيوز : معاون اول رييس جمهور هماهنگی كامل میان سه قوه را برای مبارزه با پولشویی امری مهم و ضروری عنوان كرد و بر ضرورت پیگیری‌های بیشتر و مستمر دستگاههای ذیربط بر اساس برنامه های منسجم و نقشه راه تاكید كرد.

ادامه مطلب...

ارزش سکه سیر افزایش نجومی را در پیش گرفت

سکه امامی روز گذشته را با نرخ 3 میلیون و ۵۴۰ تومان آغاز و چند ساعت بعد به 3 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز سقوط کرد اما در نهایت با ۱۱۰هزار تومان جهش قیمت نسبت به ابتدای روز و ۱۲۵هزار تومان نسبت به روز گذشته به 3 میلیون و ۶۵۰ هزار تومان رسید.

ادامه مطلب...

صفحه 439 از 439

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام