اخبار مدیران - صفحه 427

اخبار مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار مدیران

سیصد هزار میلیارد تسهیلات طی 5 سال در بانک کشاورزی

اين ميزان تسهيلات در بخش‌های زراعت و باغداری، دامداری و دامپروری، شيلات و آبزيان، صنایع و خدمات كشاورزی، صنايع دستي و قالي‌بافي و ساير بخش‌ها پرداخت شده است.

 مدیر امور اعتبارات و وصول مطالبات بانك كشاورزی گفت: این بانك طی پنج سال اخیر 300 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت كرده است كه اغلب این تسهیلات در بخش كشاورزی اعطاء شده است.

ادامه مطلب...

ايران شصت و نهمين اقتصاد رقابت پذير جهان

گزارش رقابت پذیری جهانی جامعترین گزارش در خصوص محاسبه رقابت‌پذیری كشورهای جهان است که توسط مجمع جهانی اقتصاد هر ساله تهیه می گردد.

در گزارش سال جاری 139 كشور جهان مورد بررسی قرار گرفته اند كه رتبه ایران برای اولین بار در این گزارش تعیین شده است.

برای تعیین رتبه هر كشور در این گزارش بیش از 110 متغیر مختلف مورد اندازه‌گیری و مقایسه قرار می­‌گیرند. حدود دو سوم از این متغیرها بر اساس نظرسنجی از مدیران اجرایی بنگاه‌های اقتصادی و یک سوم باقیمانده بر اساس داده‌های آماری رسمی منتشر شده توسط کشورها و نهادهای بین المللی اندازه گیری می شوند. در همین راستا مصاحبه­‌ی كوتاهی با آقای حامد روحانی، رئیس مركز تحقیقات و بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران به عمل آمده است كه متن آن در ادامه می آید:

ادامه مطلب...

ارزش کالای ترانزیت شده کشور در سال 88 از 24 هزار میلیارد تومان فراتر رفت

این رقم نشان دهنده رشد 78 درصدی ارزش ترانزیت کشور در سال 1388 نسبت به متوسط دوره چهار ساله قبل از آن است.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا) آمار منتشر شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد که در سال 1388 بیش از 24 هزار و 400 میلیارد تومان کالا از کشور ترانزیت شده است که این رقم نسبت به متوسط سالانه دوره سالهای 1384 تا 1387، رشد 78 درصدی را ثبت کرده است.

ادامه مطلب...

کار در ایران؛ زمان بالا، راندمان پایین

معادل 41.4 درصد از شاغلان كشور بيش از 48 ساعت در هفته كار مي‌كنند که اين نسبت براي مردان 46.8 و براي زنان 17.2 درصد است. 

به گزارش پول‌نيوز، بيش از 41 درصد شاغلان كشور بيش از 48 ساعت در هفته كار مي‌كنند و این در حالی است كه راندمان كار در ایران نسبت به سایر كشورها پایین‌تر است.كار مفید هفتگی در ایران 6 تا هفت ساعت است، در حالی كه این میزان در ژاپن 40 تا‎60 ‎ ساعت و در كره‌جنوبی 54 تا 72 ساعت است‎.

ادامه مطلب...

تاکید دولت ونزوئلا برای افزایش تولید سمند

به نقل از ایکو پرس دیوید بلاسکر سفیر ونزوئلا در تهران در دیدار از ایران خودرو ضمن بیان مطلب فوق، از سفر رییس جمهوری ونزوئلا به تهران و برگزاری کمیسیون مشترک دوکشور در اکتبر آینده خبر داد و گفت: افزایش ظرفیت تولیدخودرو  سمند درسایت ونیراوتو یکی از موضوعات مهم این کمیسیون خواهد بود.وی که به همراه مسوولان بخش های بازرگانی و همکاری های سفارت ونزوئلا در تهران از ایران خودرو دیدن می کرد گفت: بر اساس توافق وزیران صنایع دو کشور، با افزایش قطعات و مجموعه های ارسالی از ایران، ماهانه 1200 دستگاه خودرو در ونیراوتو تولید خواهد شد.

ادامه مطلب...

آمادگی شستا برای واگذاری 42 شرکت در فرابورس

پول‌نيوز - مديرعامل شركت خدمات مديريت صبا تامين اعلام كرد: اين شركت آمادگي دارد، بخشي از سهام 42 شركت سرمايه گذاري تامين اجتماعي (شستا) را از طريق بازارهاي فرابورس واگذار كند.
 
به گزارش پول‌نيوز، محمد صابري در خصوص درصد مالكيت سهام اين شركت‌ها تصريح كرد: اين شركت‌ها بين هشت تا 100 درصد سهام آنها واگذار خواهد شد و اولويت فروش آن در بازارهاي فرابورس است.

ادامه مطلب...

افزایش شش درصدی تولید آلومینیوم در کشور

ميزان توليد آلومينيوم در واحدهاي آلومينيوم‌سازی كشور در پنج ماهه منتهی به پايان مردادماه سال جاري در مجموع به 127 هزار و 683 تن رسيد كه نسبت به مدت مشابه سال قبل شش درصد افزايش داشت.

به گزارش پول‌نیوز، از كل تولیدات آلومینیوم كشور 77 هزار و 159 تن مربوط به شركت ایرالكو، 45 هزار و 366 تن متعلق به مجتمع المهدی و پنج هزار و 158 تن مربوط به هرمزآل بود.همچنین در پنج ماهه امسال 99 هزار و 812 تن پودر آلومینا توسط شركت آلومینای ایران تولید شد كه نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش داشت، ضمن اینكه در مقایسه با هدف برنامه پیش‌بینی شده چهار درصد بیشتر بود.

ادامه مطلب...

تدوين نقشه راه برای مبارزه با پولشویی

پول‌نيوز : معاون اول رييس جمهور هماهنگی كامل میان سه قوه را برای مبارزه با پولشویی امری مهم و ضروری عنوان كرد و بر ضرورت پیگیری‌های بیشتر و مستمر دستگاههای ذیربط بر اساس برنامه های منسجم و نقشه راه تاكید كرد.

ادامه مطلب...

ارزش سکه سیر افزایش نجومی را در پیش گرفت

سکه امامی روز گذشته را با نرخ 3 میلیون و ۵۴۰ تومان آغاز و چند ساعت بعد به 3 میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز سقوط کرد اما در نهایت با ۱۱۰هزار تومان جهش قیمت نسبت به ابتدای روز و ۱۲۵هزار تومان نسبت به روز گذشته به 3 میلیون و ۶۵۰ هزار تومان رسید.

ادامه مطلب...

صفحه 427 از 427

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام