اخبار مدیران

امکاناتاخبار مدیران

اخبار مدیران

رکوردشکنی بی سابقه صادرات نفت آمریکا

بر اساس آمار و ارقام منتشر شده صادرات نفت خام آمریکا توانست به یک رکورد بی سابقه 24 سال اخیر (از سال 1993 تا به امروز) برسد، صادرات نفت خام این کشور موفق شد به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در روز برسد.

ادامه مطلب...

انقلاب چهارم صنعتی لازمۀ سرمایه گذاری در صنعت

رئیس مؤسسه مطالعات بازرگانی با اشاره به اینکه میزان سرمایه‌گذاری صنعت ایران از سال 87 نشاندهنده سقوط آزاد در ارقام می باشد، اظهار داشت: این سرمایه‌گذاری نشان دهنده آن است که فعالیت‌های تولیدی به هیچ عنوان برای سرمایه‌گذاری جذابیتی ندارد.

ادامه مطلب...

تمرکز مایکروسافت بر روی استارت آپ های هندی

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که مفتخر به راه اندازی بیش از 2000 استارت آپ هندی در حوزه خدمات ابری در سال 2016 بوده است. از آن جا که مشخص است این کشور برای این کمپانی موفق، بسیار حائز اهمیت است و بازار بسیار خوبی را در آن می بیند.

ادامه مطلب...

مدیرعامل نیسان بعد از 16 سال مدیریت برکنار شد

برچسب ها: صنعت خودرو

هیئت مدیره شرکت ژاپنی نیسان تصمیم گرفتند، کارلوس گون، مدیرعامل این شرکت را بعد از 16 سال فعالیت در حوزه مدیریت این مجموعه، برکنار کنند و یکی از مدیران قدیمی نیسان که سابقه 40 سال فعالیت در این شرکت را دارد، جایگزین کنند.

ادامه مطلب...

جایگاه اقتصاد ایران در سال 2050

اقتصاد جهان بدون شک تا سال 2050 تغییرات تکان دهنده ای خواهد داشت، اما با توجه به بررسی های شرکت پرایس واتر هاوس کوپرز، ایران در سال 2050 در بین قدرتمندترین اقتصادهای جهان است.

ادامه مطلب...

تاثیر مثبت رضایت شغلی بر افزایش درآمد

برچسب ها: درآمد

بر اساس بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته در خصوص میزان درآمد و رضایت شغلی افراد مشخص گردید که درآمد تاثیر ناچیزی بر رضایت شغلی در بین افراد دارد و این در حالی است که رضایت شغلی تاثیر مستقیم و مثبتی بر افزایش درآمد دارد.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:اقدامات دولت یازدهم برای مقابله با پولشویی

این اینفوگرافیک به اقدامات دولت یازدهم به منظور مقابله با پولشویی و تلاش برای خروج ایران از فهرست سیاه پولشویی پرداخته است.

ادامه مطلب...

قیمت مسکن در شهرهای بزرگ جهان؟!

یک شرکت نوپای بریتانیایی گزارش جالبی تهیه کرده است در این گزارش قیمت زمین در شهرهای مختلف جهان مورد بررسی قرار گرفته است و بر همین اساس نیز رتبه بندی شده اند.

ادامه مطلب...

قابلیت جدید کاریابی در شبکه اجتماعی فیس بوک

فیس بوک به تازگی قابلیت کاریابی را نیز به دیگر امکانات و ویژگی های خود اضافه کرده است، این قابلیت به شرکت ها کمک می کند تا بتوانند فرصت های شغلی خود را تکمیل نمایند، هرچند که به گفته کارشناسان، این قابلیت به هیچ وجه تهدیدی برای لینکدین محسوب نخواهد شد.

ادامه مطلب...

موانع کسب و کارهای آنلاین در ایران

کسب و کارهای آنلاین از طرفی در حال رشد و شکوفایی هستند و از طرف دیگر راه اندازی این شرکت های به خصوص در ایران با چالش های زیادی همراه است و رسیدن به موفقیت در این حرفه کار چندان ساده ای هم نیست، این چالش ها توسط فعالان صنف کسب و کارهای فضای مجازی مورد ارزیابی قرار گرفته و در نهایت تصمیم گیری شده است تا با قراردادن قوانین جدید و وضع مقررات این مشکلات را رفع شود.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 308

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام