اخبار مدیران

امکاناتاخبار مدیران

اخبار مدیران

میزان محبوبیت رؤسای جمهور آمریکا؟!

یکی از معتبرترین موسسات نظرسنجی ایالت متحده به نام گالوپ به بررسی میزان محبوبیت رئیس جمهورهای آمریکا در دوره های مختلف به صورت روزانه پرداخته است و بر همین اساس بیشترین و کمترین میزان محبوبیت هر رئیس جمهور را در یک روز مشخص کرده است.

ادامه مطلب...

فوربس: ترامپ 1 میلیارد دلار از دست داد

برچسب ها: درآمد

رئیس جمهور آمریکا که در سال گذشته در جایگاه 324 ثروتمندترین افراد جهان قرار داشته است، در رده بندی جدیدی که مجله فوربس به چاپ رسانده است، به جایگاه 544 تنزل یافته است. فوربس در این خصوص اعلام کرده است: ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از مارس گذشته تا به امروز تقریباً یک میلیارد دلار از دست داده است.

ادامه مطلب...

بانک ها در سال چقدر سود می دهند؟

به نقل از آقامحمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، بانک ها سالیانه یکصد هزار میلیارد سود به مردم پرداخت می کنند و به دلیل اینکه این سود از اقتصاد برنمی گردد ممکن است بانکها در سال های آتی با بحران مواجه شوند.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:راه اندازی سامانه اطلاعات اقتصادی و مالی

استیگلیتز اقتصاددان برجسته آمریکایی معتقد است «شفافیت» نام دیگر اطلاعات است. این جمله و اعتقاد او شاید بهترین توصیف از اهمیت شفاف بودن اطلاعات اقتصادی برای توسعه باشد. دفتر مدلسازی  مدیریت اطلاعات اقتصادی بر اساس بند 19 سیاست های اقتصادی مقاومتی که به شفاف سازی اقتصاد و حلوگیری از اقدامات فعالیت ها و زمینه های فسادزا اشاره دارد، طراحی و راه اندازی سامانه اطلاعات اقتصادی و مالی کشور را در دستور کار قرار داده و به انجام رساند.

ادامه مطلب...

قیمت طلا در روزهای آینده افزایش خواهد یافت

قیمت طلا که از دو روز پیش و به دلیل تصمیم بانک مرکزی ایالت متحده امریکا مبنی بر افزایش نرخ بهره سیر صعودی را آغاز کرده بود، به نظر می رسد به رشد خود در روزهای آتی ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب...

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

خودروساز معروف ژاپنی، تویوتا موتورز، تصمیم دارد تا به منظور بهبود سطح کیفی و تولیدی کارخانه اش در انگلیس، مبلغی معادل 240 میلیون پوند سرمایه گذاری کند اما دسترسی بدون تعرفه به بازارهای اتحادیه، همچنان به عنوان یک موضوع مهم باقی مانده است.


تویوتا تصمیم گرفته است از قطعات تولید انگلیس استفاده بیشتری نماید که این اقدام راهی برای مقابله با نوسانات ارزی برای خودروسازان و افزون بر آن عمل به مقررات داخلی بعد از جدایی این کشور از اتحادیه اروپا می باشد.

به گزارش ایسنا، این خودروساز ژاپنی در کارخانه‌ای در برناستون، مدل های هاچ بک Auris و خودروی خانوادگی Avensis را به مرحله تولید می رساند و این کمپانی تجهیزات و فناوری در این کارخانه را سال میلادی جاری بهبود خواهد بخشید تا امکان تولید خودرو برمبنای پلت‌فرم خودروسازی جدیدش مهیا شود. این پلت‌فرم قادر است برای مدل های متفاوت مورد استفاده قرار گیرد و به صورت جهانی عرضه گردد.

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

یوهان فان زیل، مدیرعامل تویوتا موتور اروپا در بیانیه ای اظهار داشت سرمایه‌گذاری این کمپانی بیانگر اسن است که این خودروساز ژاپنی از هیچ کوششی برای بالا بردن رقابت پذیری کارخانه برناستون در دربی شایر دریغ نمی‌کند.

دولت انگلیس نیز اظهار داشته است که ۲۱ میلیون پوند در این سرمایه گذاری مشارکت خواهد کرد.

این خودروساز پیش از این اعلام کرده بود که احتمال دارد تصمیم گیری برای تولید نسل جدید Auris در انگلیس را تا زمان معلوم شدن نتایج مذاکرات بریگزیت به تاخیر بیاندازد.

تویوتا که یک کارخانه تولید موتور خودرو در نورث ولز دارد، بالغ بر ۲.۵ میلیارد پوند در انگلیس سرمایه گذاری نموده و بیش از ۳۰۰۰ نفر در پایگاه‌های این شرکت کار می کنند.

فقط ۴۱ درصد از قطعات خودروهای ساخت انگلیس در این کشور به تولید می رسد که کمتر از متوسط ۵۰ تا ۵۵ درصد الزامی تحت مقررات انگلیس می باشد.

با توجه به گزارشات اعلام شده توسط رویترز، مدیرعامل تویوتا در اروپا هشدار داد تضمین دسترسی بدون محدودیت به اروپا برای صادرات خودروهای ساخت انگلیس بعد از جدایی از این بلوک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

اینفوگرافیک:رشد 15 درصدی اقتصاد در نتیجه برجام

در این اینفوگرافیک مشاهده می کنید که رشد اقتصادی در سه فصل آغازین سال 95 که متاثر از توافق هسته ای ایران نیز بوده است، بدون احتساب نفت، 15 درصد بوده است.

ادامه مطلب...

انگلیس در تلاش برای افزایش مبادلات بانکی با ایران

انگلیس با وجود موضع گیری امریکا در خصوص توافق هسته ایران، همچنان در تلاش برای برداشتن موانع بانکی و افزایش مبادلات بانکی و تجاری با ایران است.

ادامه مطلب...

کیا پیکانتوی جدید و طراح ایرانی اش+عکس

خودروسازی کیا اینبار برای طراحی بدنه پیکانتوی جدید خود از یک طراحی ایرانی به نام سید جواد غفاریان استفاده کرد، وی فارغ التحصیل از دانشگاه پردیس هنرهای زیبایی دانشگاه تهران در رشته طراحی صنعتی است.

ادامه مطلب...

نرخ بیکاری در ترکیه به اوج رسید

در سال گذشته میلادی، نرخ بیکاری در ترکیه با توجه به رخدادهای مختلف نظیر تنش های تروریستی، تضعیف روابط با کشورهای خارجی و ... که در این کشور رخ داد و به شدت اقتصاد این کشور را متاثر کرد، به طرز بی سابقه ای به بیشترین میزان خود در 7 سال گذشته رسید.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 314

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام