اخبار مدیران

اخبار مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار مدیران

اینفوگرافیک:میزان ذخایر طلا در ایران چقدر است؟

می توان گفت کشور ما تقریباً 1000 تن طلا ذخیره داشته و هر ساله ظرفیت تولید 13 تن شمش طلا را نیز دارد. هر چند که در سال اخیر فقط 7.5 تن شمش طلا به معرض تولید رسیده است.

ادامه مطلب...

جذابترین کسب و کارها در ایران کدامند؟

یک کارشناس حوزه کار بر این باور است که به علت آماده نبودن زیرساخت‌ های مورد نیاز در حوزه های کشاورزی و صنعت بیشتر افراد به سمت حوزه های کسب و کارهای ارائه خدمات و مشاغل خدماتی گرایش پیدا کردند.

ادامه مطلب...

ایرلاین های خارجی درصدد حذف ایران از مسیرهای هوایی

«زمانی که قیمت پروازهای خارجی 100% گران می گردد، تقاضا کم می شود و پروازها نیز کم یا کنسل می‌ شود، سرانجام نیتجه این امر چیزی نیست جز حذف ایران از مسیرهای هوایی ایرلاین های خارجی! یک خود تحریمی که نه تنها سفر ایرانی‌ ها به خارج از کشور، بلکه سفر گردشگران خارجی به ایران و کسب و کارهای وابسته به صنعت هوانوردی را نیز در معرض تهدید جدی قرار خواهد داد.»

ادامه مطلب...

افزایش قیمت خودروهای داخلی از سر گرفته شد

قیمت تعدادی از خودروهای تولید داخلی در نخستین روز از هفته جاری با افزایش قیمت همراه بود.

ادامه مطلب...

سقوط ارزش لیر با توئیت دونالد ترامپ

بعد از توییت رئیس جمهور آمریکا، سقوط ارزش لیر ترکیه با شدت بیشتری همراه شد. پول ملی ترکیه تا روز گذشته ۱۶ درصد ارزش خود را مقابل دلار از دست داده است، رئیس جمهور آمریکا در این توییت از اعمال تعرفه 2 برابری بر روی واردات فولاد از ترکیه خبر داده است.

ادامه مطلب...

ماکائو در تصاحب جایگاه ثروتمندترین کشور جهان از قطر

با توجه به اعلام صندوق بین المللی پول، پیش بینی ها به این صورت است که تا سال ۲۰۲۰ میلادی، ماکائو با سبقت گرفتن از قطر در جایگاه ثروتمندترین کشور جهان قرار بگیرد.

ادامه مطلب...

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

روز آدینه مورخ ۱۹مرداد ماه ۱۳۹۷، سیم‌کارت ها در ایران ۲۴ساله خواهند شد، 19 مردادماه سال 1373 با واگذاری چهار سیم‌ کارت به کارکنان نهاد ریاست جمهوری، ارائه سیم‌ کارت تلفن همراه در کشور ما به صورت رسمی  آغاز گردید.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: نگاهی به تحریم های 16 مرداد و 14 آبان

این اینفوگرافیک نشاندهنده مواردی است که مشمول تحریم‌ های ایالت متحده آمریکا بر علیه ایران در تاریخ های 16 مرداد و 14 آبان، می باشد.

ادامه مطلب...

توقف پرداخت ارز مسافرتی تا چند روز آینده

پرداخت ارز مسافرتی توسط بانک‌ های عامل متوقف گردید و پرداخت جدید با اجرای بسته جدید ارزی به نرخ ارز بازار ثانویه مشخص و پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب...

طلا چقدر پایین تر خواهد آمد؟

با توجه به اینکه احساسات منفی در بازارها به بالاترین میزان خود رسیده است، تعداد قابل توجهی از کارشناسان بر این باورند که به علت کمبود کاتالیزورهای قوی در بازار قیمت طلا به روند کاهشی خود ادامه خواهد داد و در آینده نزدیک به زیر سطح مهم 1200 دلار در هر اونس تنزل خواهد کرد.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 418

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام