مجتمع فنی تهران میرداماد

اخبار مدیران

اخبار مدیران

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار مدیران

شبکه اجتماعی کلوب دوباره زنده شد !

شبکه اجتماعی کلوب به حیات خود ادامه می‌دهد! این خبری است که چندی پس از انتشار اخبارِ مربوط به تعطیلیِ شبکه اجتماعی کلوب در سایت کلوب می خوانیم ! خبری که با ظهور انواع رسانه های اجتماعی چندان هم عجیب و دور از انتظار نبود، می توان حدس زد که این شبکه اجتماعی سالهاست که دوران طلایی خود را سپری کرده است، اما ظاهراً رسانۀ فروردین قصد ادامۀ کار با کلوب را دارد.

ادامه مطلب...

دلیل افزایش قیمت بنزین چیست؟

برچسب ها: اقتصاد

به دنبال رونمایی از لایحه بودجه سال آینده دولت و شایعاتی مبنی بر افزایش قیمت نفت، بد نیست به علت این امر بپردازیم و اینکه آیا این افزایش قیمت تاثیر اقتصادی مثتبی خواهد داشت یا خیر. از دیدگاه اقتصاددانان، افزایش قیمت بنزین، یک تصمیم اقتصادی می باشد،  اکنون در کشور ما هر یک لیتر آب معدنی برابر با قیمت بنزین عرضه می شود، در حالی که همین کالای مهم در کشورهای همسایه چندین برابر قیمتی است که در ایران عرضه می شود، به عنوان مثال، در ترکیه هر لیتر بنزین ۵ لیر است، یعنی بیش از ۴ هزار تومان از بنزین ایران گرانتر است.

ادامه مطلب...

رضا نیازمند خالق کتاب تکنوکراسی و سیاست گذاری اقتصادی درگذشت

رضا نیازمند، شخصی که در دل رکود به صنعت ایران جان داد و بنیانگذار سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران محسوب می شد، درگذشت. وی که در سالهای اخیر کتابی با عنوان «تکنوکراسی و سیاست گذاری اقتصادی» تدوین نموده است، بیشتر با همین کتاب در بین جوان تر ها شناخته می شود. مطالعۀ این کتاب برای دانشجویان رشته های مدیریت و اقتصاد و آنها به فضای اقتصادی حرفه ای تر نگاه  می کنند قویاً توصیه می شود.

ادامه مطلب...

عوارض خارج از کشور برشی در برنامه های دولت دوازدهم

رئیس دولت دوازدهم نوزدهم آذر ماه لایحه بودجه «هزار و 194 هزار میلیارد تومانی» سال آینده را تقدیم مجلس نمود، بودجه‌ای که او آن را فراتر از سند دخل‌ و خرج کشور، بلکه «برشی از برنامه چهار ساله دولت» تلقی کرد.

ادامه مطلب...

با باارزش ترین استارت آپ های آمریکایی آشنا شوید

با اینکه تقریباً یک سال از از رسوایی ها و چالش های اخیر شرکت اوبر (Uber) می گذرد، این استارت همچنان با ارزش ترین استارت آپ آمریکا است. در سال اخیر، تعداد کمپانی های خصوصی با ارزش بیش از یک میلیارد دلار یا به اصطلاح تک شاخ ها (unicorns) به شدت رو به رشد بوده است. اما همزمان با شرایطی که تعداد استارت آپ های تک شاخ ها رو به رشد هستند، یک گروه جدیدی از استارت آپ ها نیز شکل گرفته اند: « decacorns»، استارت آپ هایی که ارزش آن ها بیش از 10 میلیارد دلار است.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: نگاهی به لایحه بودجه دولت در سال 97

با توجه به مشخص شدن لایحه بودجه کل کشور برای بخش های مختلف، اینفوگرافیکی تهیه شده است که می توانید آن را در ادامه مشاهده کنید، بر اساس اینفوگرافی لایحه بودجه، در بخش مصارف ۷۵ درصد مصارف دولت در بخش «هزینه‌ها»، ۱۶ درصد در بخش تملک دارایی‌ های سرمایه ای و همچنین ۹ درصد نیز برای مصارف تملک دارایی‌های مالی مشخص شده است.

ادامه مطلب...

نوشابه هم گران می شود!

پس از نوسانات طلا و ارز و خودروهای وارداتی و همچنین گران شدن نان، حال نوبت افزایش قیمت نوشابه های وارداتی و حتی داخلی است. بر اساس این خبر، قیمت نوشابه های وارداتی 30 درصد و قیمت نوشابه های داخلی تا 10 درصد افزایش قیمت خواهند داشت.

ادامه مطلب...

تراکنش های بانکی چقدر درآمدزا هستند؟

دولت در لایحه بودجه سال آینده کل کشور، درآمد حاصل از تراکنش های بانکی را ۵ هزار میلیارد ریال پیش بینی کرده است.

ادامه مطلب...

ورود سوئد به بازار خودروهای الکتریکی

کمپانی «خودروی برقی ملی سوئد» پروژه تولید خودرو های برقی را به دو فاز دسته بندی کرده است. در فاز اول، ظرفیت تولید سالیانه نهایتاً ۵۰ هزار دستگاه خواهد بود و در فاز دوم این ظرفیت به ۲۲۰ هزار دستگاه در سال ارتقا خواهد یافت.

ادامه مطلب...

پپسی از بورس نیویورک خداحافظی کرد

کمپانی شناخته شده پپسی در آخرین روز معاملاتی به ناگهان اعلام کرد که می خواهد سهام خود را از بورس نیویورک خارج کرده و به بورس نزدک منتقل کند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 371

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام