اخبار مدیران

اخبار مدیران

اخبار مدیران

پیش بینی مدیرعامل علی بابا از ساعت کار افراد در آینده

«جک ما» مدیرعامل کمپانی چینی و بسیار بزرگ «علی بابا» پیش بینی کرده است که تا سی سال آینده میزان ساعات کاری افراد با توجه به فرآیند اتوماسیون تا 16 ساعت در هفته کاهش خواهد یافت.

ادامه مطلب...

بلوکه شدن 120 هزار میلیارد تومان در موسسات غیرمجاز

جدیدترین گزارشات از میزان نقدینگی بلوکه شده در موسسات بانکی غیرمجاز نشان می دهد که بالغ بر 120 هزار میلیارد تومان در این موسسات غیرمجاز بلوکه شده است.

ادامه مطلب...

احتمال ورود بورگوارد آلمان به ایران

به تازگی خبرهایی مبنی بر ورود برند خودروساز بورگوارد آلمان به ایران شنیده می شود که بدون شک خودروهای شاسی بلند بورگوراد در ایران طرفداران خاص خود را خواهد داشت.

ادامه مطلب...

استقبال طلا و سکه از تابستان!

تابستان سال 96 با استقبال طلا و سکه آغاز شد و بر همین اساس در آخرین روز کاری قیمت طلا و سکه افزایش یافت.

ادامه مطلب...

چشم انداز 20 میلیاردی از فروش صنعت خودرو در سال 96

با توجه به برنامه راهبردی صنعت، معدن و تجارت، برای صنعت خودرو و قطعات، چشم انداز 20 میلیارد دلاری تا پایان سال 96 در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: میزان تسهیلات بانکی در سال 96

به گزارش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری بالغ بر ۵۷ هزار میلیارد تومان به بخش‌های اقتصادی ایران وام بانکی اختصاص داده شده است که در این اینفوگرافیک میزان وام  اختصاص داده شده به هر بخش را می توانید مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

تداوم روند نزولی نفت در بازار آسیا

با توجه به چشم اندازهای منفی در خصوص مازاد عرضه، قیمت نفت در بازارهای آسیا همچنان به روند نزولی خود ادامه داد.

ادامه مطلب...

عدم استقبال کارکنان دولت از سهام عدالت

به گفته مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی همچنان کارکنان دولت کمترین آمار ورود و ثبت شماره شبا بانکی در سامانه سهام عدالت را به خود اختصاص داده اند.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:مروری بر بانک ها و موسسات مورد تائید بانک مرکزی

در این اینفوگرافیک، به معرفی 20 بانک خصوصی مورد تائید بانک مرکزی و همچنین 5 موسسه اعتباری که توسط بانک مرکزی تائید شده اند، پرداخته شده است. نکته قابل توجه این است که بانک مرکزی ایران، تنها 5 موسسه اعتباری و 20 بانک خصوصی را مجاز اعلام کرده است و از مردم درخواست کرده تا در دیگر بانک ها سپرده گذاری نکنند.

ادامه مطلب...

سبقت معاملات بورس از مرز 614 میلیارد ریال

ارزش معاملات بورس تهران توانست از مرز ۶۱۴ میلیارد نیز عبور کند و شاخص بورس و اوراق بهادار به دنبال این معاملات 27.20 واحد رشد داشتند.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 334

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام