اخبار مدیران

امکاناتاخبار مدیران

اخبار مدیران

تاثیر مهار تورم بر رشد اقتصادی ایران

با توجه به تحلیل یکی از کارشناسان اقتصادی، در حال حاضر کشور رخت تورم 9.5 درصد را بر تن کرده است و توانسته تا حدی آن را کنترل کند و بر همین اساس ثبات در اقتصاد ایران نمایان شده و زمینه لازم برای سرمایه گذاری مهیا گردیده است.

ادامه مطلب...

پرتال استخدام گوگل در کمین لینکدین!

گوگل به تازگی پرتال استخدام خود را آنلاین کرد، این موتور جستجو به شدت و در حین حال در سکوت تمام به رقابت با لینکدین پرداخته است اما هنوز مشخص نیست که آیا خواهد توانست موفق شود یا خیر.

ادامه مطلب...

دارایی ثروتمندان اروپایی افزایش یافت

بعد از انتخابات فرانسه و انتساب امانوئل ماکرون به عنوان رئیس جمهور، ثروت پولدارهای اروپایی نیز با افزایش قابل توجهی همراه بود.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک:چگونه بر استرس های شغلی غلبه کنیم

بد نیست بدانید که 40 درصد کارمندان دنیا معتقد هستند که شغل آن ها استرس زا می باشد، داشتن استرس و اضطراب در محیط کار معمولاً با کاهش بهره وری و عملکرد مناسب همراه است. در این اینفوگرافیک به بررسی راهکارهای غلبه بر استرس در محیط کار پرداخته است.

ادامه مطلب...

سرمایه گذاری کلان چینی ها در استارت آپ های آمریکایی

هرچند که سال ۲۰۱۵ سال بسیار خوبی برای چینی ها بود اما در سال ۲۰۱۶، ارزش سرمایه جذب شده از طرف کمپانی های چینی با کاهش 50 درصدی همراه بود.

ادامه مطلب...

بازار ارز ایران تحت تاثیر کشورهای همسایه

در روز دوم هفته جاری، سیر نزولی دلار متوقف گردید و به بیشتر از 3 هزار و 750 تومان رسید. در روز یکشنبه نیز شاخص بازار ارز افزایش 8 تومان را پشت سر گذاشت و قیمت آن به 3755 تومان رسید.

ادامه مطلب...

وضعیت بازار نفت از دیدگاه کارشناسان گلدمن

بانک گلدمن ساکس اظهار داشته است که کاهش بهای نفت در هفته ای که سپری شد، هیچ علت و دلیل اساسی نداشته است.

ادامه مطلب...

هزینه واردات کاهش یافت

گزارشات مرکز آمار ایران حاکی از آن است که در سال اول بعد از توافق هسته ایران، هزینه واردات تا سی هزار دلار پایین آمد، در واقع این مبلغ با توجه به پایین آمدن 237 دلاری هزینه واردات هر تن کالا، بوجود آمده است.

ادامه مطلب...

خطر جدی در کمین رشد اقتصاد جهان

برچسب ها: اقتصاد

با توجه به مشکلات پیش آمده در حوزه تجارت بین الملل به دلیل افزایش اعمال تدابیر حمایت گرایی اقتصادی تعدادی از کشورها و همچنین گرایش آن ها به سمت سازمان تجارت جهانی که به دنبال آن نگرانی صندوق بین المللی پول بوجود آمد، می توان گفت رشد اقتصاد جهانی در خطر جدی قرار دارد.

ادامه مطلب...

ناکامی غول های فناوری در برابر بازار روسیه

غول های فناوری دنیا نظیر گوگل، آمازون با وجود اینکه در بسیاری از نقاط دنیا نفوذ کرده اند و سهم قابل توجهی از بازار آن ها را تصاحب کرده اند، اما شرایط در مورد کشور روسیه فرق می کند و بازار قدرتمند روسیه هنوز در تصاحب کسب و کارهای داخلی این کشور است.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 321

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام