عضویت ویژه

عضویت ویژه

عضویت ویژه

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در راستای نیل به چشم انداز خود بخشهای مختلفی را بر روی سایت راه اندازی نموده است. دسترسی به بسیاری از بخشهای سایت کاملاً رایگان بوده و دسترسی به برخی قسمتهای دیگر، مستلزم خرید عضویت وِیژه از پایگاه اطلاع رسانی صنعت است. جدول ویژگی‌های پلنهای مختلف عضویت در سایت را مشاهده می فرمایید و در پایان این صفحه می توانید شرحی از خدمات در هر بخش را مطالعه فرمایید.

جدول عضویت‌های ویژه + لینک خرید آنلاین

امکانات عضویت رایگان عضویت برنزی عضویت نقره‌ای عضویت طلایی
مطالب سایت (کلیک کنید)

دارد

دارد

دارد

دارد

اخبار منتخب مدیران (کلیک کنید)

دارد

دارد

دارد

دارد

ابزارهای مدیریتی (کلیک کنید)

دارد

دارد

دارد

دارد

مجلات الکترونیکی (کلیک کنید)

دارد

دارد

دارد

دارد

دانشنامه آنلاین مدیریت و صنعت (کلیک کنید)

دارد

دارد

دارد

دارد

تقویم مدیران (کلیک کنید)

دارد

دارد

دارد

دارد

کتابخانه الکترونیکی (کلیک کنید)

ندارد

دارد

دارد

دارد

حضور در دایرکتوری کسب و کارهای ایرانی (کلیک کنید)

ندارد

ندارد

دارد

دارد

مشاوره آنلاین (کلیک کنید)

ندارد

ندارد

دارد

دارد

مشاوره و آموزش حضوری (به زودی)

ندارد

ندارد

ندارد

8 ساعت در ماه

دارد

بولتنهای تحلیلی ماهانه (به زودی)

ندارد

ندارد

ندارد

دارد

عضویت 15 روزه رایگان

عضویت برنزی 15 روزه

خرید

عضویت نقره ای 15 روزه

خرید

به زودی
عضویت سه ماهه رایگان

عضویت برنزی سه ماهه

خرید

عضویت نقره ای سه ماهه

خرید

به زودی
عضویت شش ماهه رایگان

عضویت برنزی شش ماهه

خرید

عضویت نقره ای شش ماهه

خرید

به زودی
عضویت یکساله رایگان

عضویت برنزی دوازده ماهه

خرید

عضویت نقره ای یکساله

خرید

به زودی

بخش مطالب سایت : در این قسمت تلاش شده است تقسیم بندی دقیقی از موضوعات مرتبط با مدیریت، سرمایه گذاری و مهندسی صنایع ارائه گردد و ذیل هر موضوع گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت به طور منظم به تولید محتوا و دانش مرتبط می پردازند.

بخش اخبار منتخب برای مدیران : پایگاه اطلاع رسانی صنعت، با تنظیم استاندارد مشخصی به انتخاب (و در برخی موارد تولید) اخبار متناسب برای مدیران و صاحبان کسب و کار ایران می پردازد.

بخش تقویم مدیران : تقویم کاملی از رویدادهای مدیریتی کشور از جمله سمینارها، کنفرانسها، نمایشگاه ها و ... در این قسمت قرار داده شده است.

بخش ابزارهای مدیریتی : در این بخش کارشناسان پایگاه اطلاع رسانی صنعت، ابزارها و راه حلهای نرم افزاری برای مدیران کسب و کارهای ایرانی را معرفی می نمایند و در اختیار عموم قرار می دهند.

مجلات الکترونیکی : مجلات الکترونیکی به صورت ماهانه و ویژه نامه منتشر می گردند. این مجلات حاوی یادداشتها و مقالات با موضوعات مدیریت، سرمایه گذاری و صنعت می باشد.

دانشنامه آنلاین مدیریت و صنعت : این دانشنامه دربرگیرنده تمام اصطلاحات، تکنیکها و تئوریهای مدیریتی است.

کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت : اولین و جامعترین مرکز آنلاین برای دسترسی و دانلود منابع به روز و اوریجینال مدیریت و مهندسی صنایع است. در این کتابخانه علاوه بر هزاران کتاب مرجع مدیریتی، فایلهای کلیه مقالات سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت قابل دانلود هستند. در مجموع در این کتابخانه کاربران و پژوهشگران و صاحبان کسب و کار می توانند فایلهای کتابهای الکترونیکی، مقالات سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت و مقالات و پایان نامه های علمی را دانلود نمایند.

دایرکتوری کسب و کارهای ایرانی : پایگاه اطلاع رسانی صنعت، اطلاعات جامعی از کسب و کارهای ایرانی را در این بخش قرار داده است. وجه تمایز این دایرکتوری با نمونه‌های مشابه ساختار دسته بندی و جامعیت آن برای تمام کسب و کارها خواهد بود.

مشاوره آنلاین : برای اولین بار در ایران پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مرکز مشاوره آنلاین مدیریت را راه اندازی نموده است. در اینجا کاربران می توانند با هزینه بسیار ناچیز از مشاوره افراد متخصص بهره مند شوند، این مشاوره هم در حوزه کسب و کار (در چندین دپارتمان مختلف) و هم در حوزه آموزشی و پژوهشی برای دانشجویان و محققان کشور طراحی شده است.

ورود یا ثبت نامکلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام