ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر

کتابخانهمدیریت مالی و سرمایه گذاریمقالات سایتصندوق سرمایه گذاری خطرپذیر

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

سرمایه خطر پذیر یکی از عمده ترین منابع تامین مالی برای شرکت های کوچک و نوپاست. شرکت های سرمایه گذاری سرمایه لازم برای پروژه های نوآورانه را فراهم می کنند و به ازایصندوقهای سرمایه گذاری خطرپذیر پولی که سرمایه گذاری می کنند در عایدی آنها شریک می شوند. در همین ابتدا مشخص است که سرمایه گذاری در شرکتهایی که در حال رشد هستند و در حال حاضر درآمد چندانی ندارند عمل پر ریسکی محسوب می شود. این ریسک به وسیله بازده بیشتری که از سرمایه گذاری در شرکت های پر ریسک حاصل می شود جبران می گردد.
اطلاعات کتاب

حجم فایل 94.71 KB
تعداد دانلودها 6
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده محمد شریفی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما
آگهی

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام