ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - لیست شرکتهایی که گوگل آنها را تصاحب کرده است

کتابخانهمدیریت استراتژیکمقالات سایتلیست شرکتهایی که گوگل آنها را تصاحب کرده است

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
لیست شرکتهایی که گوگل آنها را تصاحب کرده است

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

گوگل ، بیشترین سهم بازار را از بازار « جستجوی آنلاین » دارد و پیشتاز کسب و کارهای مرتبط با اینترنت است. اما گوگل که ارزش بازارش در بورس NASDAQ بیش از 180 میلیارد دلار است، تا به حال بیش از 80 شرکت را خریده و تصاحب کرده است، که در این بین بزرگترین خریدش شرکت DoubleClick فعال در زمینه ی تبلیغات آنلاین بوده که در سال 2007 آن را به ارزش بیش از 3 میلیارد دلار تصاحب کرد، و شاید معروفترین خرید گوگل هم مربوط به خرید سرویس محبوب Youtube باشد که در سال 2006 به ارزش 6/1 میلیارد دلار انجام پذیرفت و امروز یوتوب (یوتیوب) متعلق به گوگل است !
اطلاعات کتاب

حجم فایل 102.34 KB
تعداد دانلودها 1
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمید رضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام