ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات علمی و پایان نامه ها - بررسی اثر تعدیل کننده جنسیت بر قصد خرید اینترنتی

کتابخانهبازاریابی و فروشمقالات علمی و پایان نامه هابررسی اثر تعدیل کننده جنسیت بر قصد خرید اینترنتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
بررسی اثر تعدیل کننده جنسیت بر قصد خرید اینترنتی

پژوهش حاضر با هدف بررسی اثر تعدیل کننده جنسیت در پذیرش تجارت الکترونیک با استفاده از مدل پذیرش نوآوری انجام شده است. بدین منظور پرسشنامه ای به طور آنلاین بر روی دو سایت قرار گرفت. با نرخ پاسخگویی 72 درصد، تعداد 283 نفر از پاسخ دهندگان به طور کامل به سؤالات پاسخ دادند. روایی پرسشنامه ها از طریق نظر نخبگان و پایایی آن از طریق محاسبه آلفای کرونباخ ارزیابی شد. با استفاده از دو مدل جداگانه رگرسیونی و آزمون مقایسه ضرایب β اثر تعدیل کننده جنسیت بر پذیرش تجارت الکترونیک مورد آزمون قرار گرفت. نتایج مدل نشان داد جنسیت در مدل پذیرش نوآوری بر روی رابطه مزیت نسبی درک شده، سازگاری درک شده، سهولت استفاده درک شده، قابل شرح بودن نتایج، پدیداری درک شده با قصد استفاده از تجارت الکترونیک اثر تعدیل کننده دارد. این اثر در رابطه با متغیر های تصویر درک شده و قابلیت اعتماد دیده نشد.
اطلاعات کتاب

حجم فایل 433.3 KB
تعداد دانلودها 27
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام