ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - تجربه ی ناموفق مدیریت برند در جنرال موتورز

کتابخانهبازاریابی و فروشمقالات سایتتجربه ی ناموفق مدیریت برند در جنرال موتورز

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
تجربه ی ناموفق مدیریت برند در جنرال موتورز

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

مطالعه‌ی اقدامات صورت گرفته توسط شرکتهای بزرگ دنیا در زمینه‌ی مدیریت برند می‌تواند یکی از موثرترین روشها برای انتقال تجربیات به مدیران کسب و کارها باشد. آن چه در ادامه می‌خوانید، مربوط به روی آوردن شرکت General Motors به مدیریت برند ، به منظور ایجاد وقفه در روند کاهش سهم بازار و چه بسا افزایش سهم بازارشان می باشد. برنامه ای که طی آن GM تلاش کرد شش برند اصلی خود یعنی کادیلاک، بیوک، شورلت، الدزموبیل، پنتیاک و ساتورن را با خلق هویت و شخصیتی جدید، احیا کند.
اطلاعات کتاب

حجم فایل 87.1 KB
تعداد دانلودها 5
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمیدرضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام