ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - رفتار مصرف کننده و نقش کلیدی‌اش در موفقیت کسب و کارها

کتابخانهبازاریابی و فروشمقالات سایترفتار مصرف کننده و نقش کلیدی‌اش در موفقیت کسب و کارها

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
رفتار مصرف کننده و نقش کلیدی‌اش در موفقیت کسب و کارها

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

به نظر شما مردم در طول روز چندبار پیرامون محصولات مختلف تصمیم می گیرند؟ بسیاری از این تصمیمات به سرعت و بدون صرف وقت زیادی اتخاذ می شوند و برخی دیگر پس از بررسی های طولانی تر به نتیجه می رسند. همین تصمیمات کاملاً معمولی روزانه، می تواند اقتصاد یک شهر، کشور و جهان را بچرخاند. میزان تامل بر روی تصمیمات مربوط به خرید، به نوع محصول و شخصیت فرد و مدل خرید کردن او بستگی دارد. اگر بپذیریم که همین تصمیمات کوچک و بزرگ پیرامون خرید کردن، شکل دهنده ی اقتصاد و بازار است، باید اذعان کنیم که « رفتار مصرف کنندگان » کلید پیروزی یا شکست کسب و کارها در بازارهای آزاد است.
اطلاعات کتاب

حجم فایل 71.61 KB
تعداد دانلودها 1
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمیدرضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام