ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - برندها و شعارهای تبلیغاتی در جام ملتهای آسیا

کتابخانهبازاریابی و فروشمقالات سایتبرندها و شعارهای تبلیغاتی در جام ملتهای آسیا

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
برندها و شعارهای تبلیغاتی در جام ملتهای آسیا

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا)که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

در زمان برگزاری جام جهانی  2010 آفریقای جنوبی هم مطلبی با عنوان نگاهی به حامیان مالی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر شده بود. به  هر حال ورزشهای قهرمانی با توجه به گردش مالی بالایی که دارند و میلیون ها بیننده ای که در سراسر جهان آن را می بینند، فقط یک واقعه ی ورزشی نیستند و از منظر کسب و کار و بازاریابی و موضوعات مرتبط قابل تامل و شایان توجه هستند. در این مطلب ضمن معرفی حامیان مالی این تورنمنت، شعار تبلیغاتی تیمهای حاضر در این بازیها نیز آورده شده است.
اطلاعات کتاب

حجم فایل 125 KB
تعداد دانلودها 30
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمید رضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام