ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - بازاریابی در سینما

کتابخانهبازاریابی و فروشمقالات سایتبازاریابی در سینما

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
بازاریابی در سینما

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

در بین خبرهای مرتبط با سینما در کشورمان، در غالب مواقع یک خبر بیش از بقیه به گوش می رسد: روند نزولی استقبال مردم از سینما! در سالهای اخیر به رغم مشاهده فروش های میلیاردی، استقبال از سینما به لحاظ تعداد مخاطب پیشرفت چندانی نکرده است. دلایل مختلفی برای این وضعیت ذکر می شود و هریک از متولیان صنعت سینما (سرمایه گذاران، سینماداران، سینماگران، قانون گزاران و...) به زعم خود روی هرکدام تاکید می ورزند. مهمترین آنها را می توان موارد زیر عنوان کرد:
اطلاعات کتاب

حجم فایل 77.05 KB
تعداد دانلودها 0
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده محمد اسدی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام