ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - میلیاردری سرشناس در دولت روسیه

کتابخانهبیوگرافی ها و مطالعات موردیمقالات سایتمیلیاردری سرشناس در دولت روسیه

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
میلیاردری سرشناس در دولت روسیه

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

پیو‌تر آون رییس بزرگ‌ترین بانک خصوصی روسیه و یکی از زیرمجموعه‌های بزرگ گروه آلفا، بانک آلفا است.

وی با ثروت ۶/۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰ در جایگاه دویست و چهل‌ونهم ثروتمندان جهان قرار گرفت. پیو‌تر آون ثروت خود را از صنعت نفت، بانکداری و مخابرات دوربرد به‌دست آورده است.

پیو‌تر آون (یا پی‌تر آون) در ۱۶ مارس سال ۱۹۵۵ در مسکو متولد شد. پدر او، اولگ ایوانوویچ آون، یک متخصص در علوم کامپیو‌تر، فیزیک و ریاضیات و استاد دانشگاه ایالتی مسکو بود و مادرش نیز به عنوان معلم در یک موسسه کار می‌کرد. پیو‌تر در مسکو بزرگ شد و در دبیرستان معروفی که ویژه فرزندان افراد سر‌شناس شهر بود، تحصیل کرد. او در سال ۱۹۷۲ از مدرسه خصوصی ریاضیات فارغ‌التحصیل شد و سپس به دانشکده اقتصاد دانشگاه ایالتی مسکو رفت و از این دانشگاه در سال ۱۹۷۷ فارغ‌التحصیل شد. آون تحصیلات خود را ادامه داده و در سال ۱۹۸۰ با مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه مسکو فارغ‌التحصیل شد.
اطلاعات کتاب

حجم فایل 60.81 KB
تعداد دانلودها 1
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمیدرضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام