ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - اقدامات اولیه پیش از آغاز کسب و کار

کتابخانهارتباطات و مهارتهای کسب و کارمقالات سایتاقدامات اولیه پیش از آغاز کسب و کار

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
اقدامات اولیه پیش از آغاز کسب و کار

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:


طرح تجاری سندی از یک برنامه مشروح است که با استفاده از کلمات و اشکال، چارچوب کسب‌وکار پیشنهادی را معرفی می‌کند. این طرح می‌تواند برنامه‌ای برای شروع کسب‌وکار جدید یا برنامه‌ای برای توسعه یا تغییر مسیر اساسی یک کسب‌وکار در حال فعالیت باشد. تهیه طرح تجاری به‌‌ همان اندازه که برای کسب‌وکاری با ۱ میلیارد پوند سرمایه اولیه ضروری است. برای کسب‌وکاری که برای آغاز فعالیت تنها نیازمند ۱. ۰۰۰ پوند است نیز ضرورت دارد. طرح تجاری می‌تواند حامیان بالقوه را متقاعد کند که پیشنهاد شما منطقی است، همچنین برنامه‌ریزی و نظارت بر پیشرفت کسب‌وکار با استفاده از این طرح آسان‌تر خواهد بود.
اطلاعات کتاب

حجم فایل 97.72 KB
تعداد دانلودها 0
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمیدرضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام