ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - تعاریف و مفاهیم مختلف کارآفرینی

کتابخانهمدیریت عمومیمقالات سایتتعاریف و مفاهیم مختلف کارآفرینی

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
تعاریف و مفاهیم مختلف کارآفرینی

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

تعاریف و مفاهیم مختلف کارآفرینی

با تحولات  سریع   اقتصادهای  ملی و تعامل  با اقتصاد جهانی  و مطرح  شدن  پدیده هایی  همانند « جهانی  شدن  اقتصاد » و « فن آوری اطلاعات » ، مباحث  اساسی  درخصوص  راهكارهای  مختلف  برای  تسریع  فرآیند رشد و توسعة  پایدار و رفاه اقتصادی  مطرح  می گردد. یكی  از این  مباحث  جدید، نقش  كارآفرینان  در این  فرآیند می باشد. به طور كلی  «كارآفرینی » از ابتدای  خلقت  بشر و همراه  با او در تمام  شئون  زندگی  حضور داشته  و مبنای تحولات  و پیشرفتهای  بشری  بوده  است .
اطلاعات کتاب

حجم فایل 94.58 KB
تعداد دانلودها 3
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمید رضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام