برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 14 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

راه هایی برای کسب درآمد در سال 2011

کارآفرینیمقالاتراه هایی برای کسب درآمد در سال 2011

دوره دیجیتال مارکتینگ

راه هایی برای کسب درآمد در سال 2011

برچسب ها: کارآفرینی

یو اس نیوز گزارش جالبی را پیرامون 7 راه پول دار شدن در سال 2011 را به قلم کیمبرلی پالمر منتشر کرده است که در ادامه می توانید این 7 راه را مطالعه فرمایید. آن چه باید پیش از مطالعه این 7 راه بدانید، آن است که هر فردی با توجه به علایق، مهارت ها و توانایی های خود می بایست راهی را انتخاب کند که با او منطبق است ! ضمناً این راه ها، برای اقتصاد 2011 جهان نوشته شده است، دقت کنید که آیا محیط و فضای اقتصادی شما ویژگیهای اقتصاد 2011 جهان را دارد یا خیر !


1- ايجاد يک برند(نام تجارى) جديد

وقتى يکى از ناشران، دوران باردارى اولين فرزندش را پشت سر مى گذاشت متوجه اين موضوع شد که زنان سياه پوست بيشتر از ساير زنان در معرض خطرات وضع حمل قرار دارند؛ همانجا جرقه اى در مغزش ايجاد شد و تصميم گرفت کتابى را در مورد اين گروه از جامعه و درباره نه تنها اين مشکلشان بلکه در مورد ساير مسائل پيش روى آنها از قبيل مسائل مالى، زندگى و باورهاى اجتماعيشان به چاپ برساند؛ اين اقدام وى با اقبال عمومى روبرو شده و شماره هاى ديگرى نيز از اين کتاب به چاپ رسيد و او اخيراً امتياز انتشار دى وى دى هاى آموزشى اين کتاب را نيز کسب کرده است.

7 راه پولدار شدن


2- ساخت وبلاگ

يکى از وبلاگسازان گمنام در مورد کارش اينگونه توضيح مى دهد که وى 14 ساعت در روز کار مى کند. همچنين روزهاى شنبه و يکشنبه آخر هفته را نيز 6 ساعت به کار مشغول است. گرچه به نظر مشکل مى رسد ولى در عوض درآمد آن به خوبى مکفى مى باشد. وى اظهار مى دارد در سال 2008، 30هزار دلار از اين راه درآمد کسب کرده اگرچه 6 ماه اول براى او خيلى پربار نبوده است. وى اضافه مى کند که تنها درآمد اين حرفه از محل ساخت وبلاگ کسب نمى شود بلکه به دنبال آن مشاوره هاى کارى هم هستند که درآمدزا مى باشند.


3- فروش مهارتهاى فردى

صرفنظر از اينکه شما متخصص شبکه هاى اجتماعى، ويراستار يا طراح وب باشيد، هميشه مخاطبانى هستند که حاضرند براى توانايى هاى شما پول بپردازند. براى اينکار مى توانيد با بهره از سايتهاى مختلف به آگهى مهارتهايتان بپردازيد تا مخاطبان بتوانند با شما تماس بگيرند.


4- خدمات جديد ارائه دهيد

سايتهايى در سطح اينترنت هستند که مى توانيد خدماتتان جالبتان را در آنها آگهى کنيد؛ در اين سايتها خدماتى از قبيل طراحى چهره، نوشتن نام بر روى يک دانه برنج و بازيافت عکسهاى قديمى به چشم مى خورند. از آنجايى که در اين سايت خدمات مختلف براى فروش (يا خريد) با قيمت 5 دلار عرضه مى شوند، پس بهتر است خدماتى را انتخاب کنيد که قادر هستيد به راحتى و به سرعت آنها را انجام دهيد.


5- مشاوره

دانشگاهها، سازمانها و شرکتها به دنبال افرادى مى گردند که به مخاطبانشان مشاوره دهند. مى توانيد در ابتدا اين کار را به صورت رايگان پذيرا شويد و سپس با شناخته شدن نام شما در محافل، فرصتهاى جديد مشاوره پولى برايتان ايجاد مى گردد.


6- طراحى تى شرت

شرکتهايى هستند که حاضرند تى شرتهاى توليدى خود را با تخفيف به شما بدهند تا شما با طراحى بر روى آنها تعداد بيشترى را به فروش برسانيد. اين کار از درآمد خوبى هم برخوردار استو گزارش شده گاهى افرادى درآمدى بالغ بر ساليانه 100 هزار دلار از اين حرفه کسب مى نمايند. البته اين کار به آن سادگى هم نيست که به نظر مى رسد؛ به گفته يکى از فعالان اين حرفه، وى روزانه 16 ساعت طراحى مى کند، همچنين در طى يک سال و نيم اول فعاليتش هم موفقيت چندانى کسب ننموده گرچه در حال حاضر کار او رونق گرفته است. وى که اکثراً از شخصيتهاى جذاب کارتونى مانند مجموعه پنگوئنها براى کارهايش استفاده مى کند، اظهار مى دارد که تا به حال 2500طراحى در اين زمينه انجام داده است.


7- محصولات ديگران را بفروشيد

شرکتها هميشه براى فروش محصولاتشان به دنبال نماينده هستند. مارسيا بريسکس نويسنده کتاب "پول درمانى" مى گويد اگر مى خواهيد سرمايه زيادى را صرف کار نکنيد، بد نيست اين کار را امتحان کنيد ولى به خاطر داشته باشيد هيچ گاه به آن دسته از کارهايى که مى بايست ابتدا تعداد زيادى از محصول را سفارش دهيد روى نبريد.

در پايان متذکر مى شويم اقتصاد نوين فرصتهاى جديد شغلى را پيش روى شما قرار مى دهد و شما براى انتخاب بهترين آنها مى بايست مهارتها، سبک زندگى و آرزوهاى خود را مد نظر قرار دهيد.

دانلود از کتابخانه دانلود این مطلب از کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

منبع : سایت بانکی با دخل و تصرف

منبع اصلی : سایت USNEWS

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
+1 #1 sadegh mokhtari ۱۳۹۱-۱۰-۲۸ ۱۰:۱۲
slm
jaleb o mofid bod
albate tekrari bod vali hamin tekrar shodanast ke baees yad giri mishe
be qooqsite[dot]ir sar bezan khosh hal misham rahnamaim koni.
movafagh o paydar
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

ورود یا ثبت نامدوره دیجیتال مارکتینگ

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام