پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

عنوان کامل : پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

تعداد اسلایدها: 24 اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی : تیم چیست – تفاوت تیم و گروه – علل احساس نیاز به کار تیمی – انگیزه افراد در گروه – محاسن كار تيمی – معايب كار تيمی – آفات كار تيمی – ده فرمان برای كار تيمی موفق – ویژگی های کار تیمی – اصول کار تيمی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی :

پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی
پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی، یکی از کاربردی ترین فایلهای پاورپوینت در سایت فروشگاه فایلهای مدیریتی است، و این فایل همچنین منبع مناسبی برای موضوع کار تیمی می باشد. همچنین این پاورپوینت به منظور ارائه کلاسی مناسب می باشد.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 11 از پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی، پیرامون آفت عدم تعهد این گونه آمده است :

درکارهاي تيمي، تعهد اعضا تابعي از وضوح تصميمات و دخالت ايشان در فرايند تصميم‌گيري يا تصميم‌سازي است، زيرا که تقريباً سرنوشت‌سازترين فرايند هر تيم، تصميم‌گيري درباره مسايل و اقدامات است.وضوح و دخالت حقيقي اعضاي تيم در تصميم‌گيري، استوار بر اصل اعتماد است. هنگامي که روحيه اعتماد در ميان اعضاي تيم حاکم باشد، تصمميات به صورت واضح (نه سياسي‌گونه) بيان مي‌گردد و همه اعضا به راحتي و با اطمينان از اينکه مورد آسيب ديگري قرار نمي‌گيرند در تصميم‌سازي و تصميم‌گيري مشارکت مي‌کنند. فضاي تصميم‌گيري در تيم بايد به نحوي باشد که همه اعضا به راحتي نظر مخالف خود را با استدلالهاي خود بيان دارند، در غير اين صورت جلسات تصميم‌گيري تبديل به برنامه‌هاي فرمايشي جهت اعلام ابلاغيه‌هاي افراد اثرگذار مي‌گردد. در اين وضعيت مديران در تشخيص جهت حرکت و تعيين اولويت‌ها باعث ابهام و سردرگمي مي‌شوند، فکر و خيال و توهم و گمانه زني‌هاي سياسي‌گونه و پشت پرده در ميان اعضاي تيم دامن زده مي‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. پاورپوینت خوبی بود. اما کاشکی تعداد اسلایدهایش بیشتر بود. موضوع را کامل پوشش داده، اما میشد بیشتر وارد جزییات شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن