فایل اکسل صدور پیش فاکتور رسمی (استاندارد بین المللی)

در هر معامله ای، صدور فاکتور یکی از پایه های اساسی معامله است. این مورد خصوصاً در معاملات بین المللی اهمیت پیدا می کند. بسیاری از صادرکنندگان کشورمان در صدور یک  پیش فاکتور یا همان Performa Invoice رسمی و بین المللی که بتواند منجر به فروش نهایی شود، با مشکل روبرو می شوند. فایل اکسل صدور پیش فاکتور رسمی که در اینجا می توانید دانلود فرمایید، با رعایت تمام استانداردها در معاملات بین المللی امکان صدور یک فاکتور صحیح و درست را تنها با وارد کردن اطلاعات شرکت خودتان و اطلاعات شرکت مشتری و اطلاعات محصول فراهم آورده است. (اکسل صدور پیش فاکتور رسمی)

کافی است شما در این فایل اکسل اطلاعات خواسته شده را در فیلدهای مربوطه وارد نمایید تا فاکتور نهایی به طور خودکار با تمام محاسبات مربوط به LC و مالیات و … صادر شود. لطفاً فیلم معرفی فایل اکسل صدور پیش فاکتور رسمی و همچنین تصاویر را در ادامه مشاهده فرمایید.

تصاویر فایل اکسل صدور پیش فاکتور رسمی

اکسل صدور پیش فاکتور

اکسل صدور پیش فاکتور

اکسل صدور پیش فاکتور رسمی

اکسل صدور پیش فاکتور رسمی

ویدیوی معرفی فایل اکسل صدور پیش فاکتور را مشاهده فرمایید

این فایل اکسل که پیش فاکتورهای کاملاً حرفه ای را به صورت خودکار برای شما تولید می نماید، به شما در صدور فاکتورهایی برای مشتریان خارجی و داخلی کمک خواهد کرد. نحوه کار با این فایل اکسل را در ویدیو بالا مشاهده نمایید.

نمونه پیش فاکتور

اگر به دنبال نمونه پیش فاکتور نیز هستید، این فایل اکسل با تولید ده ها نمونه پیش فاکتور، نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

فایل اکسل صدور پیش فاکتور رسمی (استاندارد بین المللی)

این مطلب دارد ۸ نظر

 1. نام کاربری* گفت:

  سلام
  طرح توجیهی تولید یخچال مبلغ پرداخت کردم ولی فایلی ارسال نشد

  • مدیر گفت:

   مجدداً خدمتتان ایمیل شد. در همان لحظه پس از پرداخت روی سایت نیز لینک دانلود نمایش داده می شود و همزمان ایمیل هم می شود. اکنون سیستم مجدداً فایل را برای شما ارسال نمود.

 2. armin.easy` گفت:

  قابلیت ویرایش و فارسی سازی دارد؟

  • مدیر گفت:

   بله می توانیم فایل را به صورت قابل ویرایش در اختیارتان بگذاریم تا خودتان بتوانید آن را ویرایش کنید. اما نسخه ای که ارسال می شود انگلیسی است و خودتان می توانید فارسی کنید اگر مایل بودید.

 3. ardeshir گفت:

  فقط میتونم بگم ممنون چون خیلی به دردم خورد .

 4. غلامپور گفت:

  به نظرم فایل خیلی خوبی بود. وقتی فقط ۵ هزار تومان قیمت فایل اکسل است، خب واقعاً می ارزه. مرسی

 5. حسین مالمیر گفت:

  چقدر خوب بود، من برای صدور پیش فاکتور برای صاردات و مشتری خارجی ام نمی دونستم از چه مدلی و الگویی باید استفاده کنم. همه کارها را خودش برام انجام داد. دم شما گرم

یک نظر بدهید


جمع زیر را انجام دهید ! *