پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی ویروسی

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی ویروسی

تعداد اسلایدها: 27 اسلاید

فهرست مطالب: تاریخچه – ویروس در بازاریابی – مفهوم بازاریابی ویروسی – خصوصیات ویژه بازاریابی ویروسی – دلایل محبوبیت بازاریابی ویروسی – ویروسی ارزشی، حیله ای، حیاتی، مارپیچی، ناخوشایند – معایب بازاریابی ویروسی – بازاریابی همهمه ای – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت بازاریابی ویروسی

پاورپوینت بازاریابی ویروسی
پاورپوینت بازاریابی ویروسی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی ویروسی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت بازاریابی ویروسی به تشریح و توضیح و همچنین نحوه استفاده از این روش نوین بازاریابی می پردازد این پاورپوینت منبع مناسبی برای آشنایی با این روش می باشد. دیدن این پاورپوینت را به تمام کارشناسان بازاریابی و همچنین دانشجویان رشته های بازاریابی توصیه می کنیم

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 7 از پاورپوینت بازاریابی ویروسی این گونه آمده است :

بازاريابی ويروسی به تكنيك های بازاريابی اطلاق می شود كه از شبكه های ارتباطی اجتماعی برای افزايش آگاهی و شناخت نام یا فعالیتی تجاری از طريق عملياتی ويروسی (مانند نشر ويروس در كامپيوتر و انسان) استفاده می کند.
بازاريابی ويروسی هر استراتژی که افراد را به انتقال پيام بازاريابی به ديگران تشويق می‌کند و ايجادکننده امکان رشد ترويجی در نمايش و نفوذ پيام است.
بازاريابی ويروسی يك استراتژی بازاريابی است كه مردم را به بازگو كردن پيام بازاريابی شما به ديگران، بر می انگيزد. اين امر می تواند باعث جلب توجه بسيار زيادی به خدماتی كه ارائه می كنيد و يا محصولاتی كه توليد می كنيد باشد. جلب توجهی تصاعدی!

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن