پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی صنعتی

تعداد اسلایدها: ۲۳۳ اسلاید

فهرست مطالب: کلیات بازاریابی صنعتی – رفتار خریداران سازمانی- روابط خریدار و فروشنده در بازارهای صنعتی – بخش‌بندی، هدفگذاری و موقعیت‌یابی در بازارهای صنعتی – برنامه‌ریزی استراتژیک در بازارهای صنعتی – سایر مبحث از جمله:قیمت گذاری در بازارهای صنعتی – استراتژی های توزیع صنعتی – مدیریت محصول در بازارهای صنعتی – ارتباطات بازاریابی در بازارهای صنعتی – تجارت الکترونیکی و بازاریابی صنعتی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی
بازاریابی صنعتی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

کاربرد این پاورپوینت : اهداف پاورپوینت بازاریابی صنعتی عبارت است از آشنایی با ماهیت بازارهای صنعتی، درک رفتار مصرف کنندگان در بازارهای صنعتی، آشنایی با روش‌های بخش‌بندی و موقعیت یابی در بازارهای صنعتی، آشنایی با آمیخته‌های بازاریابی صنعتی، درک کاربردهای فناوری اطلاعات در بازاریابی صنعتی. این پاورپوینت یک منبع درسی کامل برای دانشجویان رشته های مدیریت و داوطلبان کنکور ارشد و دکترای مدیریت است.

 تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۱۲۵ از پاورپوینت بازاریابی صنعتی این گونه آمده است :

بازاریابی دارای سطوح مختلف (بنگاه، کسب و کار و عملیاتی) است. ایجاد هماهنگی بین هر یک از سطوح استراتژیک و هم‌چنین بین آمیخته‌های بازاریابی اهمیت بسیار زیادی دارد. علاوه بر این، تهیه چنین برنامه منسجم و هماهنگی نیازمند توجه به ابعاد مختلف درون و برون سازمانی است.
بازار و محصول دو عنصر کلیدی در برنامه ریزی بازاریابی تلقی می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن