پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی صنعتی

تعداد اسلایدها: 233 اسلاید

فهرست مطالب: کليات بازاريابي صنعتی – رفتار خريداران سازمانی- روابط خريدار و فروشنده در بازارهاي صنعتی – بخش‌بندی، هدفگذاری و موقعيت‌يابی در بازارهاي صنعتی – برنامه‌ريزی استراتژيک در بازارهای صنعتی – ساير مبحث از جمله:قيمت گذاری در بازارهای صنعتی – استراتژی های توزيع صنعتی – مديريت محصول در بازارهای صنعتی – ارتباطات بازاريابی در بازارهای صنعتی – تجارت الکترونيکی و بازاريابی صنعتی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی
بازاریابی صنعتی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

کاربرد این پاورپوینت : اهداف پاورپوینت بازاریابی صنعتی عبارت است از آشنايی با ماهيت بازارهای صنعتی، درک رفتار مصرف کنندگان در بازارهای صنعتی، آشنايی با روش‌های بخش‌بندی و موقعیت یابی در بازارهای صنعتی، آشنايی با آميخته‌های بازاريابی صنعتی، درک کاربردهای فناوری اطلاعات در بازاریابی صنعتی. این پاورپوینت یک منبع درسی کامل برای دانشجویان رشته های مدیریت و داوطلبان کنکور ارشد و دکترای مدیریت است.

 تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 125 از پاورپوینت بازاریابی صنعتی این گونه آمده است :

بازاريابی دارای سطوح مختلف (بنگاه، كسب و كار و عملياتی) است. ايجاد هماهنگی بين هر يك از سطوح استراتژيك و هم‌چنين بين آميخته‌های بازاريابی اهميت بسيار زيادی دارد. علاوه بر اين، تهيه چنين برنامه منسجم و هماهنگی نيازمند توجه به ابعاد مختلف درون و برون سازمانی است.
بازار و محصول دو عنصر كليدی در برنامه ریزی بازاریابی تلقی می شوند.

راهنمای فونت

در این پاورپوینت از فونت ZAR استفاده شده است. اگر پس از دانلود در مشاهده متن‌ها مشکلی داشتید، این فونت را از لینک زیر دانلود کنید و در فولدر Fonts در Windows خود کپی کنید.

دانلود فونت زر

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن